Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Жовтень » 28 » Рекомендації батькам п'ятикласників щодо попередження ризиків дезадаптації:
16:48
Рекомендації батькам п'ятикласників щодо попередження ризиків дезадаптації:

1. Старання дитини обов’язково мають бути визначеними. Позитивна оцінка і добре, тепле ставлення необхідні дитині для хорошого самопочуття, для формування в неї такої важливої риси, як впевненість у собі і своїх можливостях.

 

2. В режимі дня кожної дитини повинні бути постійні обов’язки, закріплені за нею на тривалий час. Дитина, яка вміє працювати вдома, легко долучається до навчання. Створіть умови для розвитку самостійності у поведінці дитини. У п’ятикласника обов’язково повинні бути домашні обов’язки, за виконання яких він несе відповідальність.

3. Розширювати й збагачувати навички спілкування з дорослими та однолітками, вчіть враховувати оцінки й думки інших людей для формування власних поглядів Важливо, щоб у дитини була можливість обговорити свої шкільні справи, навчання і відносини з друзями, в сім’ї, з батьками.

4. Не порівнюйте дитину з іншими дітьми. Порівнюйте її з такою, якою вона вчора, чи, можливо, буде завтра. Не критикуйте дитину при свідках.

5. Не обговорюйте при дитині проблеми її поведінки. Вона може вважати, що конфлікти неминучі, і продовжувати провокувати їх.

6. Дозволяйте дитині виявити самостійність, заохочуйте найменші її прояви.

7. Розвивайте світогляд дитини, сприяйте розширенню її інтересів.

8. Аргументуйте свої заборони та вимоги: діти чутливі до несправедливості, яка присутня в більшості вимог. Шукаючи аргументи, ви ще раз зможете обміркувати необхідність їх застосування.

9. Намагайтеся дивитися на світ очима дитини. Будьте щирими у спілкуванні з нею, цікавтеся її інтересами.

10. У спілкуванні з дитиною частіше використовуйте «Я-висловлювання».

Переглядів: 119 | Додав: Admin_sc_5 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]