Вітаю Вас, Гість

Кадрове забезпечення

Сьогодні в ліцеї працює  31 педагог (з них 5 сумісників)  

29 вчителів мають повну вищу освіту, 2 освіту бакалавр.

 

Кваліфікаційні категорії:

Вища – 13

Перша - 9

Друга - 6

Спеціаліст - 3

заслужений учитель України – 1

учитель –методист - 2

«старший учитель» - 8

Нагороджено значком «відмінник освіти» - 1

 

Довбуш Марія Григорівна,
вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії,
вчитель - методист, заслужений учитель України.
Нагороджена знаком відмінник освіти (2005 р)
Короленко Людмила Григорівна,
вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії,
педагогічне звання "старший вчитель".
Марченко Світлана Валентинівна,
вчитель початкових класів, спеціаліст І категорії,
педагогічне звання "старший вчитель".

Макаренко Алла Павлівна,
вчитель початковіх класів, спеціаліст ІІ категорії
Доденко Ніна Миколаївна,
вчитель географії,спеціаліст вищої категорії,
педагогічне звання "учитель-методист".

Арутюнян Людмила Олександрівна
вчитель світової літератури, спеціаліст вищої категорії,
педагогічне звання "старший вчитель".

Галущенко Ольга Василівна

 вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищьої категорії.

   
Клапоушенко Оксана Іванівна,
вчитель математики, спеціаліст І категорії.
Гаврищук Інна Петрівна,
вчитель фізики, спеціаліст вищої категорії.
Фортеленко Інна Миколаївна,
вчитель обслуговуючої праці та основ здоров'я,
спеціаліст І категорії.
null
Божко Василь Петрович,
вчитель фізичного виховання, спеціаліст вищої категорії,
педагогічне звання "старший вчитель".

 

 

Бабюк Сергій Васильович,
 вчитель фізичного виховання, спеціаліст.

Мартиненко Інна Вікторівна,

 вчитель англійської мови, спеціаліст ІІ категорії.

Чернітевич Анна Володимирівна,
вчитель англійської мови спеціаліст ІІ категорії.

Добровольська Олександра Анатоліївна,

 вчитель історії, спеціаліст ІІ категорії

 

Кононенко Костянтин Олександров,
соціальний педагог, спеціаліст І категорії.

 

 

Батова Олена Сергіївна,

вчитель біології, спеціаліст ІІ категорії

 

Весеньова Олена Андріївна,
педагог-організатор, спеціаліст І категорії.

 

 

 

 
Оришеч Лариса Миколаївна,
вихователь групи подовженого дня, спеціаліст.

Чмир Ірина Анатоліївна,

медична сестра школи