Вітаю Вас, Гість


Кобилян Анна учениця 11 класу

 У цьому році я вже закінчую школу і усвідомлюю, що після того, як переступлю поріг рідної школи у самостійне доросле життя на мене чатують різні спокуси. Але кожен з нас має знайти в собі силу волі, щоб протистояти хибному і обрати тільки найкраще для себе. Я вважаю, що в школі ми отримали багато цінної інформації виховних годинах, бесідах. Я була учасником руху волонтерів у школі де ми з загоном "Милосердя" пропагували здоровий спосіб життя, застерігаючи учнів від небезпеки шкідливих звичок. Музика, спорт, книги – ось коло тих захоплень, які роблять нас здоровими, сильними, успішними у житті!    

 Березна Валерія учениця 8 класу 
    
     Знаю дуже багато людей, які хочуть донести до молоді, що здорова молодь – здоровий весь народ. Одними з таких людей, насамперед, є педагогічний колектив нашої школи. Вони різними виховними заходами, тренінгами, годинами спілкування та своїм власним прикладом дають нам зрозуміти, що поганими звичками ми можемо знищити своє майбутнє. Я дуже сподіваюся, що кожен із нас озброївся необхідною інформацією, щоб не тільки самому вести здоровий спосіб життя, але й переконувати всіх оточуючих: бути здоровим – це класно і модно!

Вовченко Денис учень 9 класу 

     На сьогоднішній день однією з основних проблем молодих людей є залежність від алкоголю, цигарок, наркотиків та ранні статеві стосунки. Усе це дуже згубно впливає на їх здоров’я. Виховуючись у Ватутінській загальноосвітній школі №5, від педагогів та медичних працівників школи почув про ВІЛ/СНІД, інфекції, які передаються статевим шляхом, небезпеку абортів, небажану вагітність. Ця інформація для мене є приголомшливою, але у той же час знання про ті соціальні явища дуже необхідні у моєму подальшому житті. Ставлю перед собою чітке завдання: берегти своє життя, зміцнювати здоров’я, не здійснювати ризикованих вчинків.

Шевченко Анна учениця 8 класу 

    Однією з найголовніших проблем сьогодення, я вважаю, є шкідливі звички. Ми всі мріємо бути гарними,  молодими, використовуємо численні засоби збереження молодості, подолання різних хвороб, а в той же час самі свідомо, розуміючи це, повільно помираємо від оманливого «задоволення».

     Я багато років займаюся у спортивних секціях, охоче граю у футбол та волейбол. Постійно відвідую тренінги та заняття, що проводяться у нашій школі по здоровому способу життя. Сама я не вживаю алкоголь, не курю. А про наркотики чула із телебачення, Інтернету та від педагогів школи. Впевнена, що ніколи не захоплюватимуся ними, адже це – згуба для здоров’я, це – крах моїх мрій. Життя – прекрасне тільки тоді, коли ти здоровий!  

Федотова Дар'я учениця 7 класу 

     Кожна людина обирає свій життєвий шлях. Якою професією оволодівати, чим займатися у житті, з ким будувати сімейне життя, як дбати про своє здоров’я. Багато юнаків та дівчат мого віку роблять, на жаль, поганий вибір: зловживають алкоголем, курять, підривають своє здоров’я. Крім того цим вони шкодять своїй професійній кар’єрі, перспективам на майбутнє. Для того, щоб досягти успіхів у житті, необхідно бути здоровим та гарно вчитися в школі. Тому я за здоровий спосіб життя. Я дуже люблю  відкривати для себе щось нове, читаю багато книг, але крім цього я завжди роблю зарядку вранці, по мірі можливостей проводжу час на свіжому повітрі. Рекомендую всім зробити правильний вибір у своєму житті – обрати здоров'я!

Бесєда Тетяна учениця 10 класу
     У сучасному світі, де панує багато спокуси, дуже важко зробити правильний вибір. Особливо у підлітковому віці всім хочеться якомога швидше бути дорослими. Можливо, це і є однією із головних причин чому підлітки так схильні до шкідливих звичок. Твердо переконана, що дорослість – це не цигарка, алкоголь, наркотики, а насамперед, це свідомий вибір позитивного ставлення до власного здоров’я як запоруки майбутнього добробуту. За період навчання в школі я здобула багато корисної інформації про небезпеку ризикованої поведінки. На даний час розумію, що задоволення можна отримувати і від спорту, і від танців, і від перегляду цікавого фільму, а найголовніше – від спілкування із своїми близькими та рідними людьми. Світ прекрасний! Насолоджуйтесь ним! Не губіть себе!