Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Лютий » 17

у Ватутінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 Доброчинна діяльність в нашій школі постійно і незгасно продовжує свою місію та надихає наших учнів, педагогів та батьків на добрі справи та підтримку воїнів АТО. Протягом липня 2014 – лютого2015 рр. у школі зроблено ряд добрих справ, а саме: - липень 2014 – збір гуманітарної допомоги (у вигляді канцтоварів) для Славянської ЗОШ№ 15; - вересень 2014 - акція «Лист пораненому»; - вересень – грудень 2014 - акція «Малюнок пораненому»; - 18 вересня – шкільний ярмарок «Допоможи солдату» - 23 вересня – закупівля теплих речей для солдатів АТО - 10 жовтня – акція «Посади дерево» - 26 жовтня – акція «Провокація»; - 16 грудня – Миколайчики воїна ... Читати далі »

Переглядів: 322 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 17.02.2015

1

1.02.2015 в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 була проведена урочиста лінійка, присвячена історичній події – передачі Прапора Доброчинності вихованцями дошкільного закладу №7 «Сонечко». Лідери учнівського самоврядування ознайомили учнів з існуванням Прапора та зачитали про доброчинну діяльність учнів, педагогів, батьків, які активно залучаються до всіх волонтерських акцій, які наближають мир та підтримують вогник надії у солдатських серцях. У виконанні маленьких вихованців пролунали вірші про Державний прапор та пісня «Я україночка». А на завершення лінійки учні ... Читати далі »

Переглядів: 272 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 17.02.2015

29 СІЧНЯ 2015 РОКУ ЗУСТРІЧ УЧНІВ 4 КЛАСУ З УЧАСНИКОМ АТО КУХАРЕНКОМ О.В.

Категорія: Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 297 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 17.02.2015

Якою має бути креативна освіта ХХІ століття? Як створити імідж сучасного вчителя? Як наразі сформувати креативну особистість школяра? Такі питання звучали на міському семінарі-практикумі для заступників директорів з навчально- виховної та виховної роботи, який відбувся у Ватутінській загальноосвітній школі № 5. На семінар були запрошені представники міського методичного кабінету: завідувач Жовновата Н.Я., методисти Шарова О.О., Пересунько М.П.. Організатори семінару запропонували присутнім переглянути відео - притчу про вчителя Майстра. Заступник директора з навчально-виховної роботи Архипенко Т.І. представила портрет креативного учителя з власно підготовленої презентації. Вона зосередила увагу на внутрішніх і зовнішніх рисах педагога, прийомах, формах, методах , які необхідно використов ... Читати далі »

Переглядів: 404 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 17.02.2015

Саме під таким гаслом 10 січня 2015 року у Ватутінській загальноосвітній школі №5 відбувся перший конкурс-фестиваль патріотичної пісні серед учнів 4-9 класів , присвячений усім, хто боровся й продовжує боротися за свободу й незалежність нашої батьківщини. Встанемо раненько Богу помолитись, Україні – ненці до землі вклонитись. Всі ми твої діти (з заходу до сходу) – Для Вітчизни - квіти єдиного роду. Свою любов і найніжніші почування до Батьківщини, де народилися і вперше почули пісню соловейка, доносили до слухачів конкурсанти. Усі разом: і виконав ... Читати далі »

Категорія: Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 325 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 17.02.2015