Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Вересень » 25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дуже хочеться жити у мирній державі. Та ось уже більше року у нашій країні іде війна на Сході, яку називають антитерористичною операцією. Сьогодні про неї знає кожен з нас, і не тільки з інформаційних джерел.
11 вересня у Ватутінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 відбувся благодійний осінній ярмарок під гаслом «Допоможемо дітям, батьки яких в АТО». Більше години вирувала на шкільному подвір’ї ця надзвичайна подія. Спочатку учениці 9 класу в національних костюмах розіграли сценку старовинного українського базару, після чого відбулося урочисте відкриття ярмарку. Весело та завзято тут продавалися ... Читати далі »

Переглядів: 262 | Додав: Admin-sc-5 | Дата: 25.09.2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Читати далі »
Переглядів: 342 | Додав: Admin-sc-5 | Дата: 25.09.2015

 

27 серпня 2015 року в актовій залі Ватутінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 відбулося пленарне засідання конференції, перед відкриттям якого педагогічна громада вшанувала пам'ять Героїв Небесної соті та воїнів, загиблих у боротьбі за свободу, цілісність та незалежність нашої держави хвилиною мовчання.
За традицією напередодні нового навчального року у доповіді начальника відділу освіти Точинюк Людмила Петрівна було підведено підсумки роботи освітян минулого 2014-2015 навчального року та вироблено стратегію розвитку дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів на 2015-2016 навчальний рік. З її уст прозвучали слова щирої подяки працівникам освіти, бо завдяки їхній наполегливій сумлінній праці,творчості та майстерності відбувається становлення юного покоління.
Досвідом роботи з питання «Патріотичне виховання в суча ... Читати далі »

Переглядів: 331 | Додав: Admin-sc-5 | Дата: 25.09.2015