Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Грудень » 04

27.11.2015 відбулася конференція. На ній розглядали питання глобальних проблем людства. Учні 10 класу підготували доповіді. Глобальні проблеми стосувалися всього людства: всіх країн, народів ті верств населення. Вони призводять до економічних та соціальних збитків. Яцун Сергій підготував доповідь про проблеми збереження миру на землі. Це є основна проблема на даний час. Глобальною проблема війни і миру стала з появою зброї масового ураження: спершу хімічної та бактеріологічної, а на прикінці Другої світової війни- ядерної. Останні часом було докладено зусиль щодо зменшення міжнародної торгівлі зброєю. Усі вжиті заходи залишають надію на реальність подолання проблеми війни і миру. Боровик Валерія підготувала доповідь про екологічну проблему. Найголовніша проблема- забруднення ... Читати далі »

Переглядів: 334 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 04.12.2015

Тематичною лінійкою «Запрошуємо у світ математики» розпочався у ЗОШ№5 фізико-математичний тиждень, який проходив з 16 по 23 листопада 2015 року.

Учні 5-11 класів протягом тижня ознайомлювалися з біографічними мініатюрами Ньютона, Лейбніца, Гаусса, Еммі Нестера, Гіпатії. Сьомі класи побували в казковому царстві маленьких частинок.

Виставку-мініатюру «Протон, нейтрон, електрон» підготували учні 8, 9, 11 класів.

Особливе захоплення в учнів викликала година цікавої фізики. Протягом тижня були проведені різні заходи :

- матем ... Читати далі »

Категорія: Методична робота | Переглядів: 288 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 04.12.2015