Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Квітень » 17 » «28 квітня - Всесвітній день охорони праці»
11:09
«28 квітня - Всесвітній день охорони праці»

12 квітня 2018 року завідувач сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Черкаській області Сергій Степанович Доденко взяв участь у проведенні нестандартного уроку для учнів 10 класу Ватутінської загальноосвітньої школи I-IIIступенів №5 Ватутінської міської ради на тему «28 квітня - Всесвітній день охорони праці», девіз якого в цьому році «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.

Фахівець ознайомив учнів із Зверненням Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці

в Україні до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій.

С.С. Доденко розповів учням історію створення Державної служби з питань праці, основні завдання Управління Держпраці у Черкаській області і пріоритетні напрямки його роботи. Особливо детально були роз’яснені причини виникнення нещасних випадків та професійних захворювань на виробництві та їх запобігання.

Завідувач сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Черкаській області відзначив, що основними причинами нещасних випадків є порушення трудової та виробничої дисципліни. Смертельні випадки, як правило, трапляються через організаційні причини: невиконання вимог інструкцій з охорони праці, порушення трудової та виробничої дисципліни. Рідше постраждалі отримують смертельні травми з технічних причин в основному через незадовільний технічний стан об’єктів або засобів виробництва. Як приклад, були наведені результати спеціальних розслідування нещасних випадків, що сталися на підприємствах м.Ватутіне.

Учні задали ряд запитань, на які отримали кваліфіковані відповіді.

Переглядів: 52 | Додав: Admin_sc_5 | Рейтинг: 0.0/0