Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 5 6 7

8 листопада 2013 року в ЗОШ №5 відзначали День писемності і мови.


Розпочалося дійство святковою лінійкою під девізом «Розквітай же слово у кожному домі». У виконанні 4-7 класів звучали прекрасні поезії про рідну мову. Ансамбль дівчат 7 класу у складі Аль-Бухаісі Л., Петренко Н., Тихолоз М., Бужанської А. виконав пісню «Мова єднання».


 Кірюшкіна А., ведуча на лінійці, познайомила учнів з життям П. Яцика, який започаткував Міжнародний конкурс знавців української мови. На 1 уроці учні 3-11 класів виконували письмову роботу До Дня писемності та мови проведено: - конкурс читців «Мужай, прекрасна наша мово» (4 клас, вчитель Щербак Л.М.) - ... Читати далі »
Переглядів: 306 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 18.11.2013


«Садок вишневий» коло школи. Поставлю хату і кімнату, садок – райочок насаджу… Ці слова належать перу Т.Г.Шевченка. В них – нездійснена мрія нашого земляка про власну оселю, свій дім, свій сад. І сьогодні, 25 жовтня, в рік підготовки до 200-річчя з Дня народження поета учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Ватутінської міської ради Черкаської області вирішили посадити «садок вишневий» коло школи. Цей осінній день став для учнів радісним святом, чудовою можливістю поспілкуватися з друзями, зробити спільну корисну справу. На свято запросили заступника міського голови Токаря Дмитра Володимировича. І вчителі, і учні були задоволені виконаною роботою. Вони посадили 35 маленьких вишеньок. 


Переглядів: 281 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 30.10.2013

25/10/2013 р. З в ЗОШ №5 проведена профорієнтаційна робота з учнями 11 класу з метою ознайомити з ВНЗ, коледжами, ліцеями, та училищами, з спеціальностями та умовами вступу.
Переглядів: 261 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 30.10.2013

14.10.2013 року в школі відбулася виховна година в 5-А класі присвячена Дню українського козацтва. Яку провела завідуюча міською дитячою бібліотекою Калиушко Валентина Павлівна. 15.10.2013року відбулися спортивно-інтелектуальні змагання між 5-А та 5-Б класами до Дня українського козацтва.
Категорія: Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 334 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 30.10.2013

Тиждень з безпеки користування газом у побуті З 14.10 по 18.10.2013 року в Ватутінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 проходив тиждень з безпеки користування газом у побуті. 17 жовтня 2013 року відбувся урок – інструктаж з безпеки життєдіяльності ”Правила користування газом в побуті”, проведений з метою підвищення рівня безпеки під час використання газу в побуті. Перед учнями 2-4 класів виступив майстер газової дільниці міста Ватутіного Котляров Михайло Олександрович, який розповів про властивості газу та дії користувачів в разі його витоку, звернув увагу присутніх на причини та наслідки недотримання правил користування газовими приладами в побуті, наголосив на безумовному виконанні правил користування побутовим газом. Проведені заходи : - зустріч з майстром газової дільниці міста Ватутіного Котлярем Михайлом Олександровичем, учні 2-4 класів 17.10.2013; - виготовлено стенд «Газ у по ... Читати далі »
Переглядів: 939 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 30.10.2013

З нагоди Дня Ветерана 02.10.2013року у Ватутінській загальноосвітній школі I-III ступенів №5 відбулася зустріч з ветераном Великої Вітчизняної війни та учасником бойових дій Кульковим Миколою Архиповичем. Микола Архипович розповів учням 3 та 5-А класів про тяжке життя на війні. Згадує як у лісі стояла військова частина, поранені бійці, які не могли йти далі, в окопах стогнали від болю та отриманих ран. Солдати просили їсти і жінки разом з дітьми носили їм зелену цибулю з власних городів, кисле молоко, шматочки хліба. Багато разів солдати вночі переховувалися на горищах хат, а вдосвіта йшли далі. В той час було страшно через часті нальоти німецьких літаків. Скрізь небо ревло…«Ніколи не забути тих важких часів!» День Перемоги – свято із сльозами на очах. У кожній родині були люди, яким ми завдячуємо своїм мирним життям і щасливим дитинством. За відвагу та бойові заслуги був нагороджений багатьма ... Читати далі »
Категорія: Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 270 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 10.10.2013

Цікавим і змістовним було осіннє свято проведено у формі ярмарку. Де герої – учні жартували, співали пісні, танцювали , розігрували театральні дійства і грали. Участь взяли всі учні школи та їх батьки.

Переглядів: 296 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 26.09.2013

1-й урок 2013-2014 навчального року присвячений 200-річчю від Дня народження Т.Г.Шевченка. Саме цією тематикою розпочала свій урок Заслужений вчитель України Довбуш Марія Григорівна. Вчителька пригадала дітям в якій країні вони живуть, які символи має держава Україна, як називається обласний центр та рідне місто. Марія Григорівна демонструвала дітям вишиванки, виконані кольорами нашого регіону: червоним та чорним. Присутні приємно були вражені, що першокласники з одного погляду на вишитий портрет, впізнали Великого Кобзаря. Діти пригадали з вчителькою вірші, слухали пісню «Реве та стогне Дніпр широкий» на слова Т. Шевченка. На уроці були присутні гості: керуючий справами міськвиконкому Ляпун З.М., спеціаліст ві ... Читати далі »
Категорія: Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 250 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 26.09.2013

День Знань Ватутінської загальноосвітньої школи ӏ-ӏӏӏ ступенів №5 Ватутінської міської ради Черкаської області «Перше вересня - це день, із якого починається дорога в майбутнє. Інколи терниста, часом нелегка, але така цікава та потрібна для кожного із нас. Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щиро дякуємо Вам, дорогі наші вчителі, - ми завжди залишаємося вашими учнями! Усім, хто в цей День прийшов до навчальних закладів здобувати знання, бажаєю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам - ніколи не зупинятися на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!» На початку свята, першокласники схвильовані, нарядні, з букетами квітів, під оплески всіх присутніх зайшли на лінійку разом із своєю першою вчител ... Читати далі »
Переглядів: 317 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 26.09.2013

Всеукраїнська акція «Дай руку, першокласнику!» .2013р. місто Ватутіне. Напередодні Дня знань кожен майбутній школяр Ватутінської загальноосвітньої школи I - III ступенів №5 Ватутінської міської ради Черкаської області отримав привітання-запрошення на участь в Всеукраїнській акції «Дай руку, першокласнику!» . Акція відбулася 1 Вересня 2013року на центральній площі міста. В якій взяли учась всі першокласники та одинадцятикласники міста. Вся увага громадськості була прикута до першокласників та їх батьків. За сценарієм акції вони були найактивнішими дійовими особами. Діти та батьки отримали найщиріші привітання від голови Ватутінської міської ради Гончаренка В.О. та начальника Ватутінського міського відділу освіти Точинюк Л.П.. Майбутні першокласники із задоволенням гралися в ігри, де отримував кожен учасник подарунок. Також всі учасники акц ... Читати далі »
Переглядів: 327 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 26.09.2013

1-50 51-100 ... 201-250 251-300 301-310