Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 5 6 7
 Правова освіта та правове виховання молоді в дусі поваги до закону завжди були пріоритетними державними завданнями. Такими вони залишаються в даний час і будуть такими в майбутньому. Цей підхід диктує сьогодення. Ми не можемо не помічати того, що серед значної частини молоді відбувається перерозподіл моральних, правових, культурних цінностей, в тому числі іншою стає мотивація щодо навчання та праці. Активну, в правовому відношенні, людину необхідно формувати з дитинства, особливо у шкільному віці, коли дитина готова сприймати всю інформацію, яку їй дають. Тому перед школою стоїть завдання розширювати правові знання молоді, формувати в ній високу відповідальність перед суспільством і державою, виховувати молодих людей в дусі безумовного дотримання норм права і моралі. Сьогоднішня школа – це майбутнє правової держави. Щороку, традиційно, протягом листопада місяця в школі проходить місячн ... Читати далі »
Переглядів: 535 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 18.12.2013

 Серед найболючіших питань нашої держави - здоров'я дітей. Адже тільки здорова дитина досягає успіхів у навчанні, займає гідне становище у класному колективі, добре розвивається фізично, має врівноважений психічний стан.Тим часом, здоров'я маленьких громадян України різко погіршалоcь в останні роки. Крім об'єктивних причин цього явища, існують і суб'єктивні — неувага до власного здоров'я, невміння його зберегти, не-сформованість здорового способу життя. Як навчити школяра з дитинства цінувати своє здоров'я, докладати зусилля, щоб зберігати та зміцнювати його? З 2 по 6 грудня в школі було проведено тиждень «За здоровий спосіб життя» До проведення тижня були залучені учні 2-11 класів. Усі заходи були спрямовані на пропагування здорового способу життя; формування в учнів установки на негативне ставлення до шкідливих звичок; виховання морально й фізично здорових дітей. Вчитель основ здоров ... Читати далі »
Переглядів: 614 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 18.12.2013

З метою привернення уваги учнів школи до проблеми поширення СНІДу в Україні, 2 грудня 2013 року відбулися заходи з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Вони були спрямовані на актуалізацію і розширення знань про шляхи передачі вірусу, дію на організм, симптоми захворювання, застереження від зараження вірусом є надзвичайно актуальними і необхідними для нашої молоді. Учнями 11-го класу на чолі з класним керівником та вчителем основ здоров’я Фортеленко І.М. підготовлена тематична лінійка «СНІД-знак біди». Інформація у вигляді мультимедійної презентації, відео справили сильне враження на учнів школи. Протягом дня відбулася акція «Захисти себе від СНІДу». В рамках якої – опитування учнів 8-11 класів на тему «Що ти знаєш про СНІД?», волонтери школи роздавали інформаційні матеріали по ВІЛ/СНІДу, була встановлена анонімна скринька для запитань до лікаря. В ім’я щасливого життя майбутніх поколінь н ... Читати далі »
Переглядів: 392 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 18.12.2013


Шановні вчителі, батьки та учні!

Сьогодні студенти й учні старших класів Черкащини вийшли на вулиці, щоб взяти участь у мирних акціях на підтримку євромайдану і висловити свою громадянську позицію. Ми поділяємо прагнення молодого покоління здобувати європейську освіту, жити і працювати у європейській державі з європейськими стандартами і засуджуємо насильницькі дії проти мирних громадян. Однак просимо учнів бути уважними та обережними, не піддаватися на можливі провокації, не дозволяти втягувати себе у політичні та силові протистояння. Особливо просимо шановні батьки максимально убезпечити малолітніх школярів від участі в масових акціях. Шановні представники політичних партій: не використовуйте дітей для досягнення своїх цілей, не маніпулюйте їх свідом ... Читати далі »
Переглядів: 282 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 03.12.2013

Масштаб пам’яті про Голодомор є для нас, українських громадян, мірилом національної гідності і людської чесності. Українці повинні зберегти пам’ять про Голодомор, адже це дасть шанс нашому народові бути одним цілим. «Голодомор — це не великий голод чи відсутність їжі. Це вбивство, спланована і неминуча смерть мільйонів. Упродовж десятків років ця пам’ять — сховане у катакомби одкровення — зберігалася сотнями, можливо тисячами людей. Вона передавалася далі: зі страхом, але насамперед проти страху. Ми здатні зберегти цю пам’ять з шляхетним достоїнством, усвідомленим миром і повагою до себе».
Переглядів: 275 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 27.11.2013

Нові соціальні ініціативи Президента України, спрямовані на покращення захисту та розвитку сім'ї та дитини,є логічним продовженням нової соціальної політики. Підтримка підростаючого покоління – це внесок у майбутнє країни. Відродити позашкільну освіту, модернізувати мережу таких навчальних закладів та залучити до позашкілля у цьому році до 50% школярів, а у наступному, 2014-ому, до 70% – таке завдання поставив Президент України Віктор Янукович та оголосив 2013-ий рік в Україні Роком дитячої творчості. Сучасні тенденції розвитку України зумовили пріоритетний характер освіти як провідної перетворювальної ланки демократизації суспільства. Перед школою постала низка якісно нових завдань, у тому числі виховання духовно-багатого, інтелектуально - розвиненого покоління, збереження й реалізація потенціалу освіти на рівні передових країн, а також максимальне задоволення потреб та інтересів школярів, педагогів, формування та розвиток неповторної індивідуальності як найвищої соціальної цінності. ... Читати далі »
Переглядів: 326 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 27.11.2013

8 листопада 2013 року в ЗОШ №5 відзначали День писемності і мови.


Розпочалося дійство святковою лінійкою під девізом «Розквітай же слово у кожному домі». У виконанні 4-7 класів звучали прекрасні поезії про рідну мову. Ансамбль дівчат 7 класу у складі Аль-Бухаісі Л., Петренко Н., Тихолоз М., Бужанської А. виконав пісню «Мова єднання».


 Кірюшкіна А., ведуча на лінійці, познайомила учнів з життям П. Яцика, який започаткував Міжнародний конкурс знавців української мови. На 1 уроці учні 3-11 класів виконували письмову роботу До Дня писемності та мови проведено: - конкурс читців «Мужай, прекрасна наша мово» (4 клас, вчитель Щербак Л.М.) - ... Читати далі »
Переглядів: 332 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 18.11.2013


«Садок вишневий» коло школи. Поставлю хату і кімнату, садок – райочок насаджу… Ці слова належать перу Т.Г.Шевченка. В них – нездійснена мрія нашого земляка про власну оселю, свій дім, свій сад. І сьогодні, 25 жовтня, в рік підготовки до 200-річчя з Дня народження поета учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Ватутінської міської ради Черкаської області вирішили посадити «садок вишневий» коло школи. Цей осінній день став для учнів радісним святом, чудовою можливістю поспілкуватися з друзями, зробити спільну корисну справу. На свято запросили заступника міського голови Токаря Дмитра Володимировича. І вчителі, і учні були задоволені виконаною роботою. Вони посадили 35 маленьких вишеньок. 


Переглядів: 307 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 30.10.2013

25/10/2013 р. З в ЗОШ №5 проведена профорієнтаційна робота з учнями 11 класу з метою ознайомити з ВНЗ, коледжами, ліцеями, та училищами, з спеціальностями та умовами вступу.
Переглядів: 289 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 30.10.2013

14.10.2013 року в школі відбулася виховна година в 5-А класі присвячена Дню українського козацтва. Яку провела завідуюча міською дитячою бібліотекою Калиушко Валентина Павлівна. 15.10.2013року відбулися спортивно-інтелектуальні змагання між 5-А та 5-Б класами до Дня українського козацтва.
Категорія: Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 358 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 30.10.2013

Тиждень з безпеки користування газом у побуті З 14.10 по 18.10.2013 року в Ватутінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 проходив тиждень з безпеки користування газом у побуті. 17 жовтня 2013 року відбувся урок – інструктаж з безпеки життєдіяльності ”Правила користування газом в побуті”, проведений з метою підвищення рівня безпеки під час використання газу в побуті. Перед учнями 2-4 класів виступив майстер газової дільниці міста Ватутіного Котляров Михайло Олександрович, який розповів про властивості газу та дії користувачів в разі його витоку, звернув увагу присутніх на причини та наслідки недотримання правил користування газовими приладами в побуті, наголосив на безумовному виконанні правил користування побутовим газом. Проведені заходи : - зустріч з майстром газової дільниці міста Ватутіного Котлярем Михайлом Олександровичем, учні 2-4 класів 17.10.2013; - виготовлено стенд «Газ у по ... Читати далі »
Переглядів: 973 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 30.10.2013

З нагоди Дня Ветерана 02.10.2013року у Ватутінській загальноосвітній школі I-III ступенів №5 відбулася зустріч з ветераном Великої Вітчизняної війни та учасником бойових дій Кульковим Миколою Архиповичем. Микола Архипович розповів учням 3 та 5-А класів про тяжке життя на війні. Згадує як у лісі стояла військова частина, поранені бійці, які не могли йти далі, в окопах стогнали від болю та отриманих ран. Солдати просили їсти і жінки разом з дітьми носили їм зелену цибулю з власних городів, кисле молоко, шматочки хліба. Багато разів солдати вночі переховувалися на горищах хат, а вдосвіта йшли далі. В той час було страшно через часті нальоти німецьких літаків. Скрізь небо ревло…«Ніколи не забути тих важких часів!» День Перемоги – свято із сльозами на очах. У кожній родині були люди, яким ми завдячуємо своїм мирним життям і щасливим дитинством. За відвагу та бойові заслуги був нагороджений багатьма ... Читати далі »
Категорія: Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 297 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 10.10.2013

Цікавим і змістовним було осіннє свято проведено у формі ярмарку. Де герої – учні жартували, співали пісні, танцювали , розігрували театральні дійства і грали. Участь взяли всі учні школи та їх батьки.

Переглядів: 327 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 26.09.2013

1-й урок 2013-2014 навчального року присвячений 200-річчю від Дня народження Т.Г.Шевченка. Саме цією тематикою розпочала свій урок Заслужений вчитель України Довбуш Марія Григорівна. Вчителька пригадала дітям в якій країні вони живуть, які символи має держава Україна, як називається обласний центр та рідне місто. Марія Григорівна демонструвала дітям вишиванки, виконані кольорами нашого регіону: червоним та чорним. Присутні приємно були вражені, що першокласники з одного погляду на вишитий портрет, впізнали Великого Кобзаря. Діти пригадали з вчителькою вірші, слухали пісню «Реве та стогне Дніпр широкий» на слова Т. Шевченка. На уроці були присутні гості: керуючий справами міськвиконкому Ляпун З.М., спеціаліст ві ... Читати далі »
Категорія: Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 278 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 26.09.2013

День Знань Ватутінської загальноосвітньої школи ӏ-ӏӏӏ ступенів №5 Ватутінської міської ради Черкаської області «Перше вересня - це день, із якого починається дорога в майбутнє. Інколи терниста, часом нелегка, але така цікава та потрібна для кожного із нас. Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щиро дякуємо Вам, дорогі наші вчителі, - ми завжди залишаємося вашими учнями! Усім, хто в цей День прийшов до навчальних закладів здобувати знання, бажаєю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам - ніколи не зупинятися на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!» На початку свята, першокласники схвильовані, нарядні, з букетами квітів, під оплески всіх присутніх зайшли на лінійку разом із своєю першою вчител ... Читати далі »
Переглядів: 342 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 26.09.2013

Всеукраїнська акція «Дай руку, першокласнику!» .2013р. місто Ватутіне. Напередодні Дня знань кожен майбутній школяр Ватутінської загальноосвітньої школи I - III ступенів №5 Ватутінської міської ради Черкаської області отримав привітання-запрошення на участь в Всеукраїнській акції «Дай руку, першокласнику!» . Акція відбулася 1 Вересня 2013року на центральній площі міста. В якій взяли учась всі першокласники та одинадцятикласники міста. Вся увага громадськості була прикута до першокласників та їх батьків. За сценарієм акції вони були найактивнішими дійовими особами. Діти та батьки отримали найщиріші привітання від голови Ватутінської міської ради Гончаренка В.О. та начальника Ватутінського міського відділу освіти Точинюк Л.П.. Майбутні першокласники із задоволенням гралися в ігри, де отримував кожен учасник подарунок. Також всі учасники акц ... Читати далі »
Переглядів: 350 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 26.09.2013

1-50 51-100 ... 201-250 251-300 301-316