Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Грудень » 21 » День Святого Миколая
18:00
День Святого Миколая

День Святого Миколая

      День Святого Миколая – це найочікуваніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов'язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик.

      З великим нетерпінням очікували учні нашої школи це свято. Заходи, присвячені Святому Миколаю, пройшли в 1-ому,2-ому та 6-ому класах. Казкову виставу з Феєю, Білосніжкою, Гномами та Святим Миколаєм,різноманітні ігри та конкурси провели учні 10-го класу з нашими найменшими школяриками, першокласниками.

      На виховній годині в 2-ому класі учні з задоволенням слухали розповідь про Святого Миколая, читали вірші,співали пісні, присвячені цьому святому , та подарували йому свій танок.

      «В гостях у казки» – таку назву мало святкове дійство, яке влаштували шестикласники , та показали його для учнів 3-го класу. Маша та Ведмідь, Ябіда, Лінь, Двійка, Янголи,Чортенята, а також сам Святий Миколай показали глядачам, що краще в житті бути вихованими, слухняними та старанними учнями, аніж лінивими, бешкетливими та нечемними.

      В кінці кожного заходу школярі отримали подарунки від Святого Миколая, а не різочки, гарний настрій та бажання стати кращими.

 

Переглядів: 64 | Додав: konni | Рейтинг: 0.0/0