Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Лютий » 14 » День Святого Валентина
09:19
День Святого Валентина

День Святого Валентина святкують усі: і дорослі, і діти. З родиною, з друзями. Святкують з давніх пір. Останнім часом його популярність не поступається іншим святам. Особливо сильний відгук свято знайшло в шкільному і учнівському середовищі. Не можна говорити, що Валентинів день є особливим днем тільки для закоханих.

  • нашій школі вже склалися свої традиції: школа прикрашена святковими стінгазетами, протягом дня працює пошта кохання. Зранку учнів зустрічали янголята-купідончики.

Для учнів 10 класу класним керівником Добровольською О.А. було організовано конкурсну програму. Цікаво, що пари були сформовані шляхом жеребкування. Найбільш цікавими стали конкурси «Знайди сердечка», де хлопцям, із зав’язаними очима, за 1 хвилину потрібно було знайти сердечка, прикріплені на своїй леді, та «Найсмачніше свято», в якому дівчата, тримаючи ложки в роті, без допомоги рук мали нагодувати своїх кавалерів йогуртом. Пройшовши через ряд випробувань, було визначено 3 пари, що набрали максимальну кількість балів.

Висловлюємо щиру подяку лідерам учнівського самоврядування Алєксєєвій Катерині та Розкидній Дар’ї за допомогу в організації та оформленні школи до свята.

Категорія: Правовиховна робота | Переглядів: 45 | Додав: Admin_sc_5 | Рейтинг: 0.0/0