Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Травень » 31 » День захисту дітей
16:42
День захисту дітей

День захисту дітей

Коли у небі сонечко сміється,
А в полі, лузі квіти розцвітають,
Тоді нас всіх із цим прекрасним святом-
З днем захисту дітей завжди вітають.
Нам зичать щастя, вквітчаної долі
І неба чистого, і промінців грайливих,
І снів спокійних, успіхів в навчанні,
І щирих усмішок, і днів щасливих.
Ми вдячні вам і за тепло, і ласку
Та за турботу й гарні побажання.
Від себе скажемо: - нам все потрібно,
Але найбільше – неньки піклування.
Щоб поруч була любляча матуся
І щоб в очах іскриночки горіли,
Щоб ми, сини і доньки в мирі жили
І щоб нічим ніколи не хворіли.
Щоб всі присутні на дитячім святі
У радості зростали та у мирі.
І щоб і дорослі нами піклувались,
А ми були здорові і щасливі.
Нехай все збудеться і неодмінно,
Нехай веселкам різнобарвна грає.
Хай дітвора у мирі лиш зростає,
А Україна наша процвітає!
Хай небо буде чистим, без хмаринок.
Хай сонечко лоскоче до безтями!
Нехай здоровими зростають діти
І хай щасливі будуть наші мами!
Ми побажали нині вам багато
З Днем захисту дітей
Із нашим святом!

 

    Літо – найкраща пора року для дітей, а діти – найкраща прикраса цієї пори! Крім теплого яскравого сонця, щебету птахів, всюди лунає дзвінкий дитячий сміх… А що може бути краще від сміху дітей?! Тож недаремно щороку 1 червня святкують подвійне свято: початок літа й Міжнародний день захисту дітей, оскільки літо й діти взаємопов’язані й доповнюють одне одного. Прекрасне свято радості й одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини й рідний край.
У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, й за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.


           З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей 31 травня дітям міста Ватутіного, зокрема й вихованцям оздоровчих таборів загальноосвітніх навчальних закладів, на центральній площі було влаштовано: святковий концерт «Ранкова зірка», розважальні ігри, конкурси та театральну виставу «Ще одна історія Попелюшки».

    Відсвяткувала це Свято й табірна зміна «Веселка». Після закінчення концерту діти взяли участь у конкурсі малюнків «Світ моїх прав», відвідали вокальний гурток та прослухали цікаву пізнавальну інформацію під час проведення виховних годин: «Конвенція ООН про права дитини» й «Захисти себе», які провели соціальний педагог та практичний психолог Ватутінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5.

   У загоні «Спарта» між командами «Гучі» й «Адідас» було проведено музичний конкурс, який складався з трьох етапів: «Музичний тест», «Музичний крокодил» і «Впізнай виконавця». В запеклій боротьбі з рахунком 12:11,5 перемогу в цьому конкурсі одержала команда «Адідас». Крім того, частина загону провела репетицію казки «Ріпка» на сучасний лад, а друга частина –  здійснила похід до міської дорослої бібліотеки.

     Закликаємо усіх дорослих, батьків, а особливо вчителів  сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Переглядів: 53 | Додав: konni | Рейтинг: 0.0/0