Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Вересень » 2 » День знань
15:22
День знань

День знань

     День знань - одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче і відповідальне. Разом із тим, це свято об’єднує всю шкільну громаду – від найменших, тих, хто вперше піде до школи і стане першокласником, до серйозних старшокласників – тих, хто стоїть на порозі дорослого життя. Крім того, це свято всіх учителів, батьків, бабусь та дідусів, тих, хто з хвилюванням та гордістю збиратиме та проводжатиме рідних чад до школи.

     Вже традиційно в перший день навчального року в школах України проходить святкова лінійка, де лунає перший дзвоник. Сьогодні його почули  303 учні нашої школи.

       Директор школи  Круть  В.П.  зауважив, що навчальний рік буде насиченим і цікавим, а через труднощі дітям допоможуть пройти їх класні керівники.

    Вчителі  початкової школи провели свій перший урок на теми:         «Перший раз у перший клас»,«Сімя -  живильне джерело держави України», «З Україною в серці», «Добре тому жити, хто вміє дружити».

    Класні керівники середньої ланки провели перші уроки на теми: «Україна починається з тебе», «Ми-жителі однієї планети Земля», «Моя Україна».

      Для учнів старших класів було проведено уроки на тему: «Україна –це Європа», «Я вірю в мою Україну», «Екологія людської душі», «Особиста гідність».

Переглядів: 124 | Додав: konni | Рейтинг: 0.0/0