Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Вересень » 4 » День знань 2017
08:47
День знань 2017

Непомітно минуло літо, і на порозі вересень. Він приніс із собою червоні кетяги калини, жовті капелюхи соняшників, різнобарв'я квітів, трав і прекрасне свято – День знань.

1 вересня 2017 року першокласники вперше переступили поріг Ватутінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5,а на останню сходинку країни знань піднялися наші випускники 11 класу.

На урочистій лінійці до Дня знань була присутня методист відділу освіти Ватутінської міської ради Бойко Валентина Юріївна, яка привітала всіх учнів з цим довгоочікуваним святом, побажала першокласникам та випускникам міцного здоров'я, успіхів у навчанні, мирного неба над головою, а вчителям, батькам натхнення, терпіння і підтримки учнів у засвоєнні нових знань .

Класними керівниками 1-11класів проведено уроки мужності

з метою формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття любові до України, поглиблення знань школярів з історії України готовності до виконання громадянського обов’язку

Класні керівники початкової школи провели свій перший урок на тему: «Україна-моя Батьківщина.Україна –єдина країна» , «Україна на карті Європи» , «Все, що рвдне хай минає буде найдорожче і святе,рідна віра мова,рідний край наш над усе».

Класні керівники середньої ланки провели перші уроки на теми: «Моя Україно!Ти мати єдина на всі покоління й віки…», « Україна-европейська країна», «Пізнаємо Європу разом», «В Європу з Україною в серці».

Для учнів старших класів було проведено уроки на тему: «Вивчай Європу- змінюй Україну- країна починається з тебе», «Поважаю європейські цінності-будую сучасну Україну!» , «Україна і Європейський союз» , «Чи знаєш ти європу? Допоможи Європі дізнатися про тебе»

 

Ми – єдина країна! Незважаючи на усі негаразди, ми прагнемо одного – спокою, миру та чистого блакитного неба над головою.

Переглядів: 64 | Додав: Admin_sc_5 | Рейтинг: 0.0/0