Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Грудень » 19 » «Хай Миколайчик принесе подарунок»
10:40
«Хай Миколайчик принесе подарунок»

Свято Миколая відзначають 19 грудня. Вважається, що святий Миколай – покровитель і заступник дітей. Найбільше це свято очікує саме малеча, адже святий Миколай приносить слухняним діткам подарунки у ніч з 18 на 19 грудня, якщо ж дитина неслухняною була  протягом року – одержує різочку.

У Ватутінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 з 05.12. по 16.12.201 6 року відбулася благодійна акція «Хай Миколайчик принесе подарунок». Під час акції волонтери школи, зокрема загін «Милосердя», збирали кошти та м'які іграшки для  дітей-інвалідів , малозабезпечених та багатодітних родин .

На зібрані кошти волонтери закупили солодощі. 19.12.2016 волонтерський загін «Милосердя» разом із святим Миколаєм  відвідали та привітали дітей-інвалідів (Могила В., Козленко К.) , діток із малозабезпечених та багатодітних родин( Трошині Юрій та Діана, Папуші Тіма та Мая, Грині Ростислав та Анастасія, Кондратюк Вікторія, Смірнов Сергій, Снігур Коля, Затуливітер Софія) та  вручили їм подарунки. Треба було бачити щасливі очі малечі, коли вони одержували свої подарунки. Отже наполеглива робота волонтерів того варта.

Переглядів: 83 | Додав: Admin_sc_5 | Рейтинг: 0.0/0