Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Жовтень » 17 » КОНКУРС ВІДЕОРОЛІКІВ «СВІТ ПРОФЕСІЙ: ДИТЯЧИМИ ОЧИМА»
15:00
КОНКУРС ВІДЕОРОЛІКІВ «СВІТ ПРОФЕСІЙ: ДИТЯЧИМИ ОЧИМА»

У рамках виконання Програми професійної орієнтації на 2017 - 2020 роки та з метою виховання у молоді спрямованості на самопізнання і власну активність як основу професійного самовизначення, сприяння гармонійному розвитку особи, оптимізації процесу її соціально-професійного становлення з 10.10.2018 по 20.12.2018 року проводиться обласний конкурс відеороликів серед дітей старшого та шкільного віку „Світ професій: дитячими очима”.
Конкурс проводиться у два етапи:
І етап: з 10 жовтня по 30 листопада 2018 року – на рівні міст і районів.
ІІ етап: з 30 листопада по 20 грудня 2018 року – на обласному ріні.
Учасники І етапу визначаються відповідно до вікових категорій. Кількість учасників не обмежена, але не менше ніж 30 представників від кожної вікової категорії. Завдання для учасників – відзняти відеоролик про ту професію (представника професії), яка найбільше подобається. Робота має бути гарно оформленою, за змістом і жанром відповідати обраній темі. Відеоролік має тривати не довше 3 хв. І повинен супроводжуватися текстовою інформацією із зазначенням теми, автора, назви населеного пункту, назви школи та номеру класу.
Конкурсна комісія визначить по три переможця у кожній віковій категорії, відповідно перше, друге та третє місце. Відеороліки надсилаються до обласного центру зайнятості для участі у ІІ етапі конкурсу. Переможцям вручаються дипломи та призи, а всім учасникам ІІ етапу конкурсу – грамоти та заохочувальні призи.
Основні критерії оцінювання:
• Рівень розкриття змісту професії;
• Відображення в процесі праці;
• Креативність, творчий підхід;
• Загальний естетичний вигляд.

 

Переглядів: 17 | Додав: Admin_sc_5 | Рейтинг: 0.0/0