Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Травень » 31 » Козацька Рада
14:06
Козацька Рада

Нещодавно в нашій школі відбулася чергова Козацька Рада, на якій, окрім козацьких роїв («Нащадки козаків», «Хортиця» та «Стрільці»), були присутні батьки учнів та почесні гості – представники міського відділу освіти на чолі із начальником відділу Бурбелом С.М. та члени громадської організації «Варта». Традиційно рада розпочалась з шикування роїв та здачі ройовими рапортів директору школи Крутю В.П., внесення козацького прапора та виконання Державного Гімну. Перегляд фото- та відеоматеріалів про попередні Козацькі Ради викликав яскраві спогади в учасників та приємні емоції в глядачів. Після зачитання писарем Наказу отамана шкільного куреня посвідчення козаків та берегинь отримали учні 5 класу рою «Нащадки козаків». У різноманітних спортивних випробуваннях (естафета, стрибки в мішках та з м’ячем, перетягування канату та ін.) з великим задоволенням брали участь як діти, так і батьки.

Наприкінці заходу директор школи Круть В.П. вручив Грамоти всім роям за відродження козацтва у школі, вивчення історії козаків та активну участь у популяризації козацького руху. Начальник відділу освіти Бурбело С.М. нагородив шкільний колектив Грамотою за розвиток козацького осередку в школі та місті, а голова громадської організації «Варта» Підцерковний Є.І. вручив школі цінний подарунок.

Урочистості та святкування завершилися частуванням козацької каші та іншими смаколиками, щедро приготовленими турботливими батьками.

Категорія: Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 43 | Додав: Admin_sc_5 | Рейтинг: 0.0/0