Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Грудень » 10 » КОЗАЦЬКА РАДА
09:50
КОЗАЦЬКА РАДА

6 грудня в Україні відзначають День Збройних сил. Саме цього дня 1993 року Верховна Рада ухвалила Закон "Про Збройні сили України". 6 грудня – це день пам'яті тисячі сміливих та мужніх воїнів, які віддали своє життя за незалежність, волю та суверенність нашої держави. День Збройних сил України сьогодні – це насамперед почесне свято тих, хто захищає нашу державу від ворогів, опікується безпекою та зміцненням обороноздатності країни. Це день сміливих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких Україна й досі залишається суверенною незалежною державою.

  • саме в цей день в нашій школі відбулася чергова Козацька рада, на якій були присутні всі козацькі рої, а також поважні гості з відділу освіти – Губарькова Н.М. (головний спеціаліст), Кирилюк .А. (головний спеціаліст), Калиушко Л.В. (методист з питань дошкільного виховання). Ведучими ради цього разу були учні рою «Гайдамаки» (8 клас) – Лук’яненко Софія та Майданський Назар. Після виконання Державного Гімну та внесення козацького прапора школи директор Круть В.П. привітав усіх чоловіків зі святом, а ведучі вручили квіти учаснику бойових дій на Донбасі, вчителю фізичного виховання Бабюку С.В. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять воїнів, загиблих на Донбасі.

За традицією, на початку ради рої по черзі виголосили назви й свої гасла. Директор школи, який є отаманом нашої козацької родини, вручив посвідки козакам і берегиням рою «Серце патріота», учням 10 класу. А заступник директора з виховної роботи Бойко Л.В. відзначила рої «Соколи», «Нащадки козаків», «Гайдамаки» та «Хортиця» Подяками за творчий підхід та майстерне виконання вишиванок на асфальті під час Козацької ради на свято Покрови.

Питанням цієї ради було обрання гербу нашої школи. Всі рої презентували свої проекти як в електронному варіанті, так і в усному описанні, яке здійснили представники роїв. Наприкінці ради козакам і берегиням всіх роїв було дане право проголосувати за будь-який презентований герб, окрім свого. Визначати остаточно, яким має бути герб нашої козацької школи, буде журі у складі: Калиушко Л.В.(вчитель образотворчого мистецтва), Короленко Л.Г. (вчитель початкових класів), Бабюк С.В. (вчитель фізичного виховання, учасник бойових дій на Донбасі), враховуючи й учнівське голосування.

Категорія: Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 115 | Додав: Admin_sc_5 | Рейтинг: 0.0/0