Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Листопад » 25 » Легенди про козаків
12:51
Легенди про козаків

24 листопада 2017 року у Ватутінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 відбулася перша Козацька рада в рамках національно-патріотичного виховання та продовження традицій славетних козаків. Розпочалася вона з внесення козацького прапора учасниками військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Потім ройові здали рапорти отаману нашого козацького товариства директору школи Крутю Василю Павловичу , а рої продемонстрували всім присутнім прийоми муштрового впоряду та речівки . На козацьку раду завітали начальник відділу освіти Бурбело С.М. та працівники методичного кабінету.

Завдяки численним легендам, переказам всі присутні перенеслися у ХVІ – ХVІІІ столітті, зазирнули до козацьких куренів , щоб погомоніти з козаками, в образи яких майстерно перевтілилися учні школи.

Рій «Нащадки козаків»(учні 5 класу) декламував вірші, прислівя про козаків та козацтво. А Рій «Стрільці» (учні 9-Б класу) фейєрично зіграли посвяту в козаки та іронічне ставлення до своїх ворогів у сценках «Козаки в дорозі» та «Козаки пишуть листа турецькому султану»,

Щоб підтвердити силу та мужність козацького духу, рої пройшли через козацькі випробування під такими назвами: «Стрибки на конях», «Передача важливого листа», «Переправа дівчат через річку», «Втеча з полону».

Рію «Стрільці» було вручено посвідчення козаків та берегинь.

На завершення отаман звернувся до дітей з такими словами:

« Пам'ятаєте, що ви є нащадками славних українських козаків. То ж любіть Україну, шануйте її народ. Хай кожен з вас своїми добрими справами і
вчинками доведе, що козацькому роду нема переводу!».

Категорія: Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 82 | Додав: Admin_sc_5 | Рейтинг: 0.0/0