Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Квітень » 5 » Літературна година Вільгельм Грімм
16:12
Літературна година Вільгельм Грімм

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В цьому році виповнилося 230 років від дня народження Вільгельма Грімма, німецького  вченного , збирача казок. Казка - цінна спадщина кожного народу.У ній відбито найзаповітніші думки й сподівання,розум і мудрість,велич і духовну красу багатьох поколінь.

         Вільгельм разом зі своїм братом Якобом зібрали понад 200 казкових творів. У 1812 році вийшло друком перше видання зібраних братами Грімм «Казок для дітей і родини». Проте не тільки цю збірку,а й інші твори,  залишили німецькі дослідники народної мудрості своїм нащадкам. Зокрема, «Німецьку граматику», «Словник німецької мови».

       Заслуга Якоба і Вільгельма Грім полягає в тому,що вони збирали не тільки твори усної народної творчості, а й поставилися до цієї справи як справжні патріоти. Збирання й збереження фольклору які здійснювали брати  Грімм, підтримали національний дух і культуру Німеччини. Діяльність цих людей згуртувала німців довкола своїх надбань,показала приклад іншим народам,як дбайливо треба ставитися до своїх витоків.

       На літературній годині бібліотекар запропопонувала учням  2 класу переглянути мультфільм , створений на основі казки «Брементські музиканти», а також ознайомила з книжковою виставкою казок, яку виставлено у приміщенні шкільної біблітотеки.

Категорія: Новини шкільної бібліотеки | Переглядів: 168 | Додав: Admin_sc_5 | Рейтинг: 0.0/0