Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Листопад » 23 » Минуще все, лише історія не минає
16:52
Минуще все, лише історія не минає

23 листопада у Ватутінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 було проведено усний журнал «Славетні українці. Іван Мазепа» , який підготували та провели класний керівник Арутюнян Л.О. та учні 11 класу.

На свято були запрошені завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Жовновата Н.Я, заступники директорів з виховної роботи, вчителі світової літератури міста та школи.

Завісу таємничості над цією непересічною особистістю відкрили 7 сторінок усного журналу «Славетні українці. Іван Мазепа».(«Історична довідка», «Державницька діяльність», «Особисте життя (Листи до Марії Кочубей)», «Образ Мазепи в літературі» , «Портретна галерея», «Образ гетьмана в музиці і кіно», «Увічнення пам'яті про Івана Мазепу»). 

Під час заходу діти та гості переглядали фрагменти фільму  та презентації «Гетьман Іван Мазепа». Кліп  «Всі покою щиро прагнуть» викликав у дітей незабутні емоції та враження, як і лист Івана Мазепи до коханої Мотрони Кочубеївни у виконанні учня Матвійчука Олексія на фоні класичної музики.

Цей захід  нікого не залишив байдужим. Діти занурились в історичне минуле, в його трагічну і прекрасну атмосферу. Відчули   почуття гордості за славних синів і дочок держави, усвідомили свою приналежність до українського народу.

А настановою для всіх стали слова: «Любіть та шануйте нашу Україну!»

 

Заступник директора з виховної роботи

Калиушко Л.В.

Переглядів: 112 | Додав: Admin_sc_5 | Рейтинг: 0.0/0