Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Жовтень » 19 » Мовно-літературний конкурс імені Т.Шевченка
11:50
Мовно-літературний конкурс імені Т.Шевченка

Мовно-літературний конкурс імені Т.Шевченка

      Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка проводиться з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

     В рамках цього Конкурсу в нашій школі 19 жовтня відбулася літературна гра на кращого знавця життя і творчості Кобзаря, який організували та провели вчителі української мови та літератури Ковтун Н.І., Галущенко О.В. В заході взяли участь учні 10 класу. Гру оцінювало журі, до складу якого увійшли заступник директора з навчально-виховної роботи Архипенко Т.І., заступник директора з виховної роботи Бойко Л.В., педагог-організатор Весеньова О.А.

     Кращими знавцями творчості Т.Г. Шевченка було визнано Поліщука Владислава, Алєксєєву Катерину, Марченко Дашу.

До уваги учнів школи бібліотекарем Дяденко К. А. було організовано виставку творів Кобзаря «Живуть, Кобзарю любий, поміж нас і голос твій, і слово».

     А для учнів 8 класу було проведено тематичний урок з української літератури «Творчість як єдина втіха на засланні в поезії «Думи мої, думи мої…»

     Дякуємо організаторам І етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та вітаємо переможців!

Переглядів: 17 | Додав: konni | Рейтинг: 0.0/0