Вітаю Вас, Гість
Головна » Національно-патріотичне виховання
« 1 2
14.10.2013 року в школі відбулася виховна година в 5-А класі присвячена Дню українського козацтва. Яку провела завідуюча міською дитячою бібліотекою Калиушко Валентина Павлівна. 15.10.2013року відбулися спортивно-інтелектуальні змагання між 5-А та 5-Б класами до Дня українського козацтва.
Категорія: Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 413 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 30.10.2013

З нагоди Дня Ветерана 02.10.2013року у Ватутінській загальноосвітній школі I-III ступенів №5 відбулася зустріч з ветераном Великої Вітчизняної війни та учасником бойових дій Кульковим Миколою Архиповичем. Микола Архипович розповів учням 3 та 5-А класів про тяжке життя на війні. Згадує як у лісі стояла військова частина, поранені бійці, які не могли йти далі, в окопах стогнали від болю та отриманих ран. Солдати просили їсти і жінки разом з дітьми носили їм зелену цибулю з власних городів, кисле молоко, шматочки хліба. Багато разів солдати вночі переховувалися на горищах хат, а вдосвіта йшли далі. В той час було страшно через часті нальоти німецьких літаків. Скрізь небо ревло…«Ніколи не забути тих важких часів!» День Перемоги – свято із сльозами на очах. У кожній родині були люди, яким ми завдячуємо своїм мирним життям і щасливим дитинством. За відвагу та бойові заслуги був нагороджений багатьма ... Читати далі »
Категорія: Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 354 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 10.10.2013

1-й урок 2013-2014 навчального року присвячений 200-річчю від Дня народження Т.Г.Шевченка. Саме цією тематикою розпочала свій урок Заслужений вчитель України Довбуш Марія Григорівна. Вчителька пригадала дітям в якій країні вони живуть, які символи має держава Україна, як називається обласний центр та рідне місто. Марія Григорівна демонструвала дітям вишиванки, виконані кольорами нашого регіону: червоним та чорним. Присутні приємно були вражені, що першокласники з одного погляду на вишитий портрет, впізнали Великого Кобзаря. Діти пригадали з вчителькою вірші, слухали пісню «Реве та стогне Дніпр широкий» на слова Т. Шевченка. На уроці були присутні гості: керуючий справами міськвиконкому Ляпун З.М., спеціаліст ві ... Читати далі »
Категорія: Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 336 | Додав: Admin_sc_5 | Дата: 26.09.2013

1-50 51-53