Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Червень » 8 » Останній дзвоник - 2017
11:19
Останній дзвоник - 2017

26 травня в нашій школі відбулося свято Останнього дзвоника.  Для більшості учнів – це радісне свято, тому що попереду літні канікули, а для випускників – і радісне ,і  сумне водночас, бо це їхнє прощання з дитинством.

 На святкову лінійку зібралися учні,вчителі,  батьки, гості та представники відділу освіти – Шарова О.О., Кучеренко Н.Ю..  Свято  розпочалося  з урочистого виносу Державного прапору представниками козацького класу.

З вітальними словами  та найкращими  побажаннями   до всіх присутніх звернулися  директор школи Круть В.П., спеціаліст відділу освіти Кучеренко Н.Ю., батьки випускників – Сміхотур М.О., Могила Л.І.. Учні, які були активними учасниками шкільних, міських та обласних олімпіад, конкурсів, змагань, були нагороджені грамотами та дипломами. Першокласники привітали випускників зі святом і вручили їм подарунки. А випускники подарували  рідній школі свій виступ: вірші, танець, пісню.

 За українським звичаєм батьки випускників благословили своїх дітей на доросле життя запашним короваєм та провели їх у доросле життя під вишитими рушниками , щоб майбутній    шлях для них був гарним і квітучим. Приємні враження від побаченого на цьому святі у багатьох залишаться надовго.

Адміністрація школи та батьківський комітет школи висловлює щиру подяку  організаторам  цього чудового свята: Весеньовій О.А. - педагогу-організатору, Коломієць І.І. -  вчителю музичного мистецтва, Арутюнян Л.О. – класному керівнику  11 класу, Могилі Ю.Ю. – голові батьківського комітету  11 класу.

Переглядів: 87 | Додав: Admin_sc_5 | Рейтинг: 0.0/0