Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Лютий » 19 » «Під знаком Купідона».
10:38
«Під знаком Купідона».

14 лютого в День Закоханих в актовій залі нашої школи зібралися учні 9-х класів, щоб пограти в гру «Під знаком Купідона».

Існує думка в суспільстві, що лише тільки дорослі мають право закохатися, а до почуттів дітей та підлітків ставляться несерйозно.

Тільки це безглуздо та не гарно, тому що кохання може прийти до людини навіть у дитячому садочку. І такій людині можна тільки позаздрити, адже все її життя одразу буде осяяне найкращим у світі почуттям!

Наша гра дала змогу дізнатися багато нового один про одного, міцніше здружитися і просто принесла море позитивних емоцій.

10 різноманітних конкурсів – на уважність, поетичність, кмітливість, знання етикету – всі вони дали змогу присутнім насолодитися виступаючими парами у всій красі.

Найбільший інтерес викликали конкурси «Впізнай мене», де завданням дівчат було із зав’язаними очима відгадати свою половинку за формою вуха та «Знання – сила» , де учасники відповідали на «жіночі» та «чоловічі» питання.

Пари отримали призи в номінаціях : «Найелегантніша пара», «Найвеселіша пара», «Найчарівніша пара», «Найартистичніша пара», «Найвинахідливіша пара», «Найвинахідливіша пара», «Найромантичніша пара», «Найгармонічніша пара», «Пара глядацьких симпатій»

За підсумками усіх конкурсів « ідеальною парою» журі визначило Маняк Юлії та Андрієвського Богдана.

Глядачі були вдячні конкурсантам за чудовий захід.

Переглядів: 42 | Додав: Admin_sc_5 | Рейтинг: 0.0/0