Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Лютий » 24 » Пісня – душа народу!
12:55
Пісня – душа народу!

З народного напившись джерела
Як із Дніпра бере веселка воду,
О рідна пісне, знову ти прийшла
До матері й до батька – до народу!
         Ці слова прозвучали із вуст другокласниці   Чмир  А.  ніби стверджуючи, що кожна пісня бере свій початок від витоків рідної Батьківщини і стає невід’ємною частиною історії та культури свого народу. Українська душа – це багате духовне наповнення, в якому відбилися усі людські почуття, мрії та сподівання.
          Класний керівник 2 класу Короленко Л.Г.  разом зі своїми вихованцями провели своєрідну мандрівку по тих піснях, що давно запали в душу не одному поколінню.

Цікавою була  інсценізація відомої української  пісні «Грицю, Грицю до роботи» у виконанні учня 2 класу  Деменка Д..   Пісні «По дорозі жук, жук », «Добрий вечір, пане  господарю», «Щедрівка»  виконували учні разом.        
          «Ніч яка місячна» - це справжній шедевр народного епосу , у якому невимовно , ніжно й романтично розповідається про палке кохання звучав у виконанні бібліотекаря школи Островської  В.О.

         Пісня – душа народу, і це цілком закономірно, оскільки людське життя починається з колискової пісні, яка лине з материнських вуст.

Вчителю музичного мистецтва  Коломієць І.І. вдалося передати ніжність, лагідність, щирість почуттів матері до дитини  піснею «Колискова», виконуючи твір акапельно. Цей виступ викликав неймовірні емоції у всього залу.
Танець  з ляльками, як символ любові до свого дитяти, виконали на святі чарівні дівчатка   Божко В. та Сорока С.

Не менше оплесків та захоплення удостоїлись  цікаві конкурси,  в яких батьки разом з дітьми виконували  відомі українські пісні.
 Останньою   піснею   учні побажали глядачам  миру, згоди та добра . Адже ми так прагнемо спокою і щастя!

 Своїми виступами учні довели  те, що ми – найталановитіша, найбагатша нація, бо маємо той скарб, який здатний об’єднати усіх. Житиме пісня – житиме народ!

Переглядів: 92 | Додав: Admin_sc_5 | Рейтинг: 0.0/0