Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Лютий » 13 » Презентація проекту « Ловець снів»,
09:08
Презентація проекту « Ловець снів»,

Вчитель трудового навчання Фортеленко І.М. провела відкритий урок у 9-му класі на тему: «Презентація проекту « Ловець снів»», мета якого була  формувати вміння здійснювати презентацію проекту, самостійно визначити метод презентації власної ідеї, використовувати цифрові технології під час презентації проекту; розвивати творче мислення ; виховувати вміння приймати самостійні рішення, виховувати впевненість у собі, виховувати вміння працювати у групі.

На уроці були присутні директор школи Круть В.П., заступник з навчально-виховної Архипенко Т.І., заступник з виховної роботи Бойко Л.В., а також гості: завідувач міського методичного кабінету Жовновата Н.Я., методист з трудового навчання методичного кабінету Лєдок Л.В., вчитель трудовго навчання Ватутінської ЗОШ І-ІІІ ст..№2 ім.М.Ф.Ватутіна Успаленко О.О. та вчитель трудовго навчання ЗОШ І-ІІІ ст..№6 Гайдайчук Л.А..

Заняття було проведено у формі урок-презентація. Виховною задачею вчителя стояло виховання любові до традицій різних народів, вміння викликати в дівчат бажання вивчати минуле, берегти та примножувати його надбання. В ході уроку учні пригадали історичні легенди походження оберегу, значення оберегової символіки в етнічному мистецтві, технологію його виготовлення, правила безпеки праці. Свої проекти учениці презентували із задоволенням, використовуючи різні варіації: відеопрезентація, наведення статистики, публічний виступ, а також власно написаними віршами. Ось наприклад, вірш Ткачук Софії :

 

Що друзям подарувати?

Щх, не можу я обрати

Річ чудова – оберіг,

Злий не зайде на поріг

 

Оберіг є – снів ловець

Для дарунка це взірець.

Сни погані відганяє,

Гарний настрій зберігає.

 

Виріб в стилі іноземнім

Несе сили чужоземні.

Духів злих він відганяє,

Щастя й радість закликає

Учні обґрунтовано висловлювали свою думку про необхідність такого виробу у їхньому житті, про можливість використовувати матеріали, яким можна дати друге життя.  

В кінці заняття були підведені підсумки на основі прийому «Закінчи речення» : презентація проекту пройшла…; у мене є задоволення від…; на презентації проекту мені вдалося…; після презентації проекту я замислилася про…                                                                                                       

Присутні гості  подякували  за змістовний цікавий урок, висловили свою думку щодо поширення такого типу занять, які спонукають учнів до співучасті, зацікавленості, побажали і надалі берегти традиції різних народів.

 

Категорія: Ділимось досвідом | Переглядів: 57 | Додав: Admin_sc_5 | Рейтинг: 0.0/0