Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Листопад » 25 » Профорієнтація
12:48
Профорієнтація

Навчаючись у випускних класах, кожен підліток стикається з проблемою вибору професії. Вибір майбутньої професії – це дуже важливий крок, адже обравши своє ремесло, людина зазвичай присвячує йому все своє життя.
Ми мріємо, ким хочемо стати коли виростемо, ще з раннього дитинства. З часом наш вибір змінюється по декілька раз. Навряд чи є людина, яка знала ким стане ще змалку. Більшість підлітків приймає рішення щодо майбутньої професії вже у старшій школі, коли мають вже сформовані індивідуальні захоплення. Хтось відчуває схильність до точних наук, комусь цікавіші гуманітарні, хтось хотів би працювати на виробництві, а для когось найкращим є мистецтво.

23.11.2017року у загальносвітню школу І-ІІІ ступенів №5 завітали представники центру зайнятості і провели майстер клас «Банк професій» для учнів 9-А класу. Діти з задоволенням та цікавістю брали участь у вікторинах та з легкістю відгадували загадки пов’язані з професіями. А також майстерно пантомімою зуміли показати ту чи іншу професію. Учні були у захваті від майстер класу і запрошували представників приходити частіше.

Переглядів: 59 | Додав: Admin_sc_5 | Рейтинг: 0.0/0