Як у період тривог заспокоїти своїх дітей, а також зробити так, щоб удома вони не закинули навчання і водночас не відчували себе напружено? Про це “Новій українській школі” розповіла сімейна і дитяча психологиня Світлана Ройз.
ЗАГАЛЬНІ ТЕЗИ
1. Зараз діти, так само як і ми, перебувають у напрузі. Вони відчувають загальну тривогу від невизначеності, від напруги батьків, від зміни звичного режиму та обмежень. До цього додаються хвилювання про ДПА/ЗНО – поки немає розуміння щодо цього питання, від цього напруга посилюється. Тобто, зараз діти, особливо старші, потребують батьківської підтримки, вони очікують від батьків психологічної допомоги.
...
Читати далі »
|
Інтимне селфі в Інтернеті — жарт чи небезпечний ризик?
5 лютого 2019 року світова спільнота відзначає День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). Відповідні заходи проходять у всьому Світі з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного інтернет простору для наймолодших користувачів. Школа долучилась до всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг. Тому соціальним педагогом Кононенком К.О. у навчальному закладі в цей день було проведено профілактичний захід для учнів 7-10 класів «Інтимне селфі в Інтернеті — жарт чи небезпечний ризик?».
...
Читати далі »
|
Ви завжди можете звернутись по допомогу до

Служба у справах дітей
Адреса відділу: м.Ватутіне просп. Дружби, 8, кабінет №25
...
Читати далі »
|
ШАНОВНІ БАТЬКИ!
1 вересня – велика, радісна подія в Вашому житті – прихід дитини в школу. З перших днів навчання дитини в школі у неї зміниться режим дня і весь характер діяльності.
Рекомендуємо Вам в період підготовки до школи, використовуючи дитячі ігри, прогулянки, читання книг, бесіди, постійно привчати дитину до самостійності, прищеплюючи їй початкові уміння і навички:
◊ Познайомте з дитячими книжками.
◊ Вивчить з дітьми декілька віршів.
◊ Познайомте з цифрами.
◊ Навчіть рахувати до 10 і назад.
◊ Звертайте увагу дитини на навколишні предмети, порівнюйте їх: вище – нижче, ширше – вужче, дорожче – дешевше, довше – коротше.
◊ Виробляйте у дитини стійку увагу.
◊ У вільний час читайте дітям казки, невеликі оповідання.
◊ Виховуйте у дитини вміння слухати питання, слухати уважно читання оповідання дорослим протягом 10 — 15 хвилин.
◊ Більше цікавтесь тим, що бачила, чула, спостерігала дитина, по можливості привчайте повним відповідям на питання,вмінню переказувати почуте.
◊ Виробляйте у
...
Читати далі »
|
 В сучасному житті, а особливо в підлітковому середовищі існує велика проблема конфліктів та насильства.
З 27 листопада по 10 грудня 2013 року в школі було проведено низку заходів в рамках щорічної Акції «16 днів проти насильства» з метою запобігання та профілактики проявів насильства серед дітей та підлітків, жорстокого ставлення до дітей в сім’ї та суспільстві.
Під час проведення Акції проведено заходи;
- 27.11.2013 учні 6 класу випустили стінівку «Світ без насильства»;
- 25.11.2013 волонтери школи виготовили коллаж «Ми проти насильства»;
- 06.12.2013 в 9 класі проведено виховну годину «Види насильства в освітньому просторі»;
- 09.12.2013 у 8 класі проведено разом з практичним психологом закладу батьківські збори «Сім’я – простір без насильства»;
- з 25.11 по 06.12 учні 2-4 класів прийняли участь в конкурсі малюнків «Моя сім’я – мій захист»;
- 25.11.2013 учитель біології Оксанич О.І. провел
...
Читати далі »
|
|