Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Квітень » 28 » Реквієм «Біль Чорнобиля»
14:27
Реквієм «Біль Чорнобиля»

Людство прагне всесвіт осягнути

І себе у ньому зрозуміть.

А тривожне – « бути чи не бути»

Страшно над планетою висить.

М. Луків

 

 

 

 

26 квітня у Ватутінській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 для учнів 7-9 класів відбувся реквієм - вшанування пам’яті героїв Чорнобиля, який підготували учениці 8-а класу разом з класним керівником Кубявкою О.В. та педагогом-організатором Весеньовою О.А.

Чотири букви – ЧАЕС – стали трагедією, яка доторкнулася до мільйонів людей, накрила їх крилом безжалісної радіації, перетворюючи свої жертви в безпомічних людей.

Для сучасних дітей, Чорнобильська катастрофа, є найтрагічнішою сторінкою в книзі їхнього життя. Тому й повинні вони знати правду про причини і наслідки цієї непоправної трагедії.
Метою проведення заходу є осмислення та усвідомлення дітьми масштаби трагічних подій, що відбулися 31 рік тому на Чорнобильській АЕС, а також нагадування учням про величезну відповідальність перед людством тих, хто безпосередньо працює з мирним, як здається, атомом, про страшні наслідки Чорнобильської катастрофи для людей і навколишнього середовища, а головне про жертовний подвиг ліквідаторів цієї екологічної катастрофи.

За покликом рідної землі, на захист свого народу, до Чорнобиля поїхали 345 ватутінців-ліквідаторів,що не вагаючись, стали до боротьби з грізним і невидимим противником.

Під час декламування віршів учні переглянули відеофільми «10 фактів про аварію на Чорнобильській АЕС», «Чорнобильська трагедія очима дітей». Переглянули художню виставку « Біль і тривоги Чорнобиля», яку підготувала бібліотекар школи Островська В.О.

Переглядів: 40 | Додав: Admin_sc_5 | Рейтинг: 0.0/0