Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Грудень » 1 » ЩО? ДЕ? КОЛИ?
12:00
ЩО? ДЕ? КОЛИ?

ЩО? ДЕ? КОЛИ?

     «Що наше життя? Це гра..» (О.С.Пушкін).

     «Гра – це іскра, яка запалює вогник допитливості, цікавості» ( В.О.Сухомлинський). Саме з такою безпосередньою дитячою цікавістю та допитливістю взяла участь у грі «Що? Де? Коли?» команда знавців – батьків учнів 6 класу на чолі з капітаном Яровенком Ю.М. Гра відбулася в актовій залі школи в останній день осені – 30 листопада. Питання з всесвітньої історії, біології, мистецтва, спорту, астрономії, географії, криміналістики, косметики команда дітей приготувала для батьків разом з класним керівником Арутюнян Л.О, яка і була ведучою гри. Змагання тривали 13 раундів, які спочатку доволі легко вигравала команда знавців-батьків, але поволі рахунок почав вирівнюватися. І лише останнє, тринадцяте, питання визначило переможця цієї захопливої гри, призами за кожний раунд в якій були чудові солодощі. Заслужену перемогу здобула команда дорослих гравців.

     Справжньою окрасою цього незвичайного турніру між батьками та дітьми були музичні паузи, в яких присутні почули музичну п’єсу для труби у виконанні Базилевського Ярослава, вірш «Бюро знахідок» А.Костецького, який продекламувала Ступник Аліна, та побачили неймовірний танець, що подарували всім присутнім Паращук Вікторія, Руденко Олена, Кучерява Анастасія та Сотула Тетяна. В якості експертів на заході були присутні директор школи Круть В.П., заступник директора з виховної роботи        Бойко Л.В., бібліотекар школи Дяденко К.А. Музичне оформлення заходу забезпечила вчитель музики Коломієць І.І.

     Час гри швидко збіг, проте різноманітні враження, емоції та почуття ще надовго залишаться і в гравців, і в вболівальників, і в глядачів.

Переглядів: 42 | Додав: konni | Рейтинг: 0.0/0