Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Листопад » 22 » Шлях до свого майбутнього
16:51
Шлях до свого майбутнього

На запрошення фахівців Ватутінського міського центру зайнятості 22 листопада учні загальноосвітньої школи №5 стали активними учасниками екскурсії до міського історичного музею.

Директор міського історичного музею Віталій Богословський розповів про історію міста. Він зацікавив розповіддю: «З будівництва комплексу підприємства для видобування і перероблення бурого вугілля й розпочинається біографія міста. На пустирі, в степовій долині, через яку протікала річка Шполка – притока Гнилого Тікичу, де замість вокзалу стояв розбитий вагон, 1946 року закладено перший камінь нового міста. Першими на необжиту землю прийшли будівельники». Далі Віталій Іванович розповів про професії, які були затребувані та актуальні в період розбудови міста.

Сьогодення внесло певні корективи в інфраструктуру даного регіону. Фахівець центру зайнятості Світлана Бабенко звернула увагу школярів на професії, що користуються попитом та будуть перспективними в майбутньому.

Сучасній освіченій людині не зайве знати історію міста, рідного краю. Отже, вона повинна володіти інформацією про специфіку регіону та обирати своє майбутнє, враховуючи потреби суспільства в тих чи інших професіях.

 

Переглядів: 108 | Додав: Admin_sc_5 | Рейтинг: 0.0/0