Вітаю Вас, Гість
Головна » 2020 » Січень » 31 » Світлій пам’яті Василя Сліпака присвячується
15:51
Світлій пам’яті Василя Сліпака присвячується

24 січня 2020 року в нашому ліцеї було проведено мистецький урок у формі усного журналу «Василь Сліпак – співак, воїн, патріот». Підготували та провели захід Людмила Арутюнян, учитель зарубіжної літератури, та Інна Коломієць, учитель мистецтва, а активними учасниками стали учні 9 класу.

Урок присвячений пам’яті видатного українця, контртенора Паризької Національної опери, волонтера, Героя України, Василя Сліпака, який воював на сході України під позивним «Міф» та загинув 29 червня 2016 року у бою на Донбасі.

«Гортаючи» сторінки усного журналу, учні знайомили присутніх із дитинством Василя, його участю у львівській хоровій капелі «Дударик», сольною кар’єрою у Франції та виступами у багатьох містах країн світу (США, Канада, Польща, Чехія, Швейцарія та ін.), громадянською позицією співака, його відношенням до України та українського народу, а також з його участю в подіях Революції Гідності та війні на Сході країни. Учасники заходу мали можливість почути у виконанні Василя Сліпака партії з опер «Кармен», «Фауст», «Євгеній Онєгін» та його улюблену пісню «Місяць на небі».

Окрім цього, були озвучені цікаві факти з життя співака, відмічені його здобутки та нагороди, зазначені проведені заходи з метою вшанування пам’яті видатної людини.

Категорія: Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 95 | Додав: Admin_sc_5 | Рейтинг: 0.0/0