Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Квітень » 27 » Тиждень безпеки життєдіяльності в школі
13:47
Тиждень безпеки життєдіяльності в школі

      Тиждень безпеки життєдіяльності в школі

     Як же, хочеться усім нам, дорослим,уберегти своїх дітей від неприємностей, захистити від небезпеки, яка очікує на них недосвідчених і цікавих, на кожному кроці. Але чи можливо щохвилини бути поруч? Звичайно ні… Вихід один – навчити школярів правил безпечної поведінки, сформувати у них відповідні навички, щоб діти могли почуватися безпечно. Навчаємо дітей протягом усього року, а за традицією у квітні проводимо «Тиждень безпеки життєдіяльності та День охорони праці».

      З 22 по 26 квітня 2019 року був проведений "Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності». Під час якого проведено ряд заходів: -здійснено перевірку щодо наявної документації з пожежної безпеки; - перевірено наявність журналів проведення інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності; - проведено години спілкування :     «Дітям- безпечний рух»( 3 клас, вчитель Марченко С.В.)

  «Безпечна поведінка з голкою»( 2 клас , вчитель Довбуш М.Г.)

 «Безпека під час користування газовим обладнанням»( 11 клас, вчитель Божко В.П.)

   Брейн-ринг «Безпека понад усе»( 7-8 класи , вчитель Доденко Н.М.)     Зустріч із завідувачем гірничого нагляду Управління Держпраці у Черкаській області Доденко С.С.

Категорія: Ділимось досвідом | Переглядів: 54 | Додав: konni | Рейтинг: 0.0/0