Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Травень » 10 » Тиждень «Цивільного захисту»
15:00
Тиждень «Цивільного захисту»

Тиждень «Цивільного захисту»

 

       Згідно зі ст.3 Конституції України життя та здоров'я людини, її безпека є найвищими соціальними цінностями, за забезпечення яких держава відповідає перед нею. У світі постійно виникають різного роду небезпеки, які пов'язані з природними катаклізмами, аваріями і катастрофами.

      З метою забезпечення захисту життя та здоровя наших вихованців у школі було проведено тиждень «Цивільного захисту» (6.05-10.05), в якому взяли участь учні, вчителі та обслуговуючий персонал навчального закладу.

     Протягом цього тижня були проведені різноманітні тематичні заходи, а саме:

   Ознайомлення з правилами поведінки під час пожежі, основними засобами пожежогасіння відбулося для учнів 1,4,6,8,10 класів. Практичне надання першої долікарської допомоги умовно травмованим і потерпілим в умовах виникнення НС.

     Урок основи здоров’я на тему «Правила поведінки при НС» провела для своїх вихованців, учнів 2 класу, Довбуш М.Г.

       Навчання з використання засобів захисту органів дихання пройшли для учнів 3, 7, 9, 11 класів.

     В кінці тижня було оголошено День цивільного захисту. До початку занять з педагогічним колективом та персоналом школи відпрацьовувалися питання оповіщення і збору, уточнювалися та доводилися до виконавців дії при виникненні НС відповідно до плану, а також проводилася перевірка готовності формувань до дій за призначенням.

      З метою практичної перевірки готовності школи до проведення ефективних заходів щодо захисту учасників навчально-виховного процесу при виникненні пожежі, після дзвоника, який сповістив про умовну пожежу, була здійснена евакуація учнів, учителів та працівників навчального закладу в безпечне місце.

      Всі заходи у рамках тижня « Цивільного захисту» пройшли злагоджено та організовано.

 

Категорія: Ділимось досвідом | Переглядів: 75 | Додав: konni | Рейтинг: 0.0/0