Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Жовтень » 10 » У спадок нам – дідів козацький дух
13:26
У спадок нам – дідів козацький дух

«У спадок нам – дідів козацький дух»

     14 жовтня – особливий день календаря, адже цього дня зустрічаються три великі свята: свято Покрови Пречистої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України.

Напередодні свят, 10 жовтня, у міську бібліотеку для дітей завітали учні 5 класу Ватутінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з учителем образотворчого мистецтва Калиушко Л.В. Учням провели цікаву подорож козацькими стежками «Козацька держава – наша гордість і слава». Дітям цікаво було дізнатись: хто такі запорожці та як ними ставали, про героїчні звитяги козаків, їх походи, побут та звичаї, роль української жінки. Учні імпровізовано, як на Січі, підкидаючи вгору шапки, обрали у своєму класі кошового отамана.

П'ятикласників зацікавила література про легендарних отаманів Богдана Хмельницького та Івана Сірка. Бібліотекар, Валентина Павлівна розповіла про традиції святкування дня Покрови в Україні, розширюючи знання дітей про історію славного українського козацтва, виховання почуття патріотизму, національної гідності та побратимства, популяризації надбань і традицій славних запорожців. Ми є спадкоємцями великого культурного народу, продовжувачами його традиції та звичаїв, ми повинні пам’ятати, якого роду-племені ми діти. Колись козацтво виконало покладену на нього історичну місію і врятувало український народ від загибелі. Сучасні козаки, наші славні захисники гідні слави своїх предків.

Під кінець зустрічі бібліотекар запросила всіх познайомитися з виставкою літератури про славне минуле та героїчне сьогодення захисників України «Звитяги козацькі не забути ніколи».

Переглядів: 32 | Додав: konni | Рейтинг: 0.0/0