Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Червень » 6 » УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ТАБІРНОЇ ЗМІНИ 2018
15:56
УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ТАБІРНОЇ ЗМІНИ 2018

 

«Канікули! Канікули!» -
співає все навколо.
Канікули, канікули,
канікули у школі!

А що таке «канікули»?
Це – літні дні барвисті,
це час, коли нам ніколи
хоча б на мить присісти!

Ось і настало довгоочікуване літечко, але учням не хочеться покидати стіни рідної школи. Тому вони з радістю щодня приходять в літні табори відпочинку «Веселка» та «Імені Семена Гризла», які діють на базі нашої школи.

6 червня відбулося урочисте відкриття табірної зміни 2018, на якому були присутні почесні гості – представники міської ради та міського відділу освіти. Святкова лінійка розпочалася з підняття Державного Прапора та виконання Державного Гімну України. Загони таборів презентували свої назви, гасла та речівки. Після здачі рапортів командирами загонів директор школи Круть В.П. оголосив табірну зміну відкритою. Також на всіх присутніх чекав сюрприз: посилка зі Львова з Дипломами та подарунками для учнів-переможців Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру». Святкове дійство продовжили своїм показовим виступом вихованці Черкаської обласної федерації кіокусін карате під керівництвом Віце-президента Всеукраїнської федерації кіокусін карате в Черкаській області Бабюка С.В. А потім в актовій залі відбувся концерт за участю представників усіх загонів. Присутні з великим задоволенням слухали веселі пісні про літо, дивилися запальні народні та сучасні танці, а також переглянули жартівливу сценку зі шкільного життя, представлену учнями англомовного загону.

Відкриття табірної зміни відбулося цікаво та яскраво. Тож сподіваємося, що кожен день, поведений у таборі, буде пізнавальним, корисним, вражаючим та емоційно позитивним.

Переглядів: 24 | Додав: Admin_sc_5 | Рейтинг: 0.0/0