Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Квітень » 4 » Всесвітній день охорони праці.
11:48
Всесвітній день охорони праці.

3 квітня 2017 року завідувач сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Черкаській області Сергій Доденко взяв участь у проведенні відкритого уроку для учнів 11 класу Ватутінської загальноосвітньої школи

I-III ступенів №5 Ватутінської міської ради на тему: «28 квітня - Всесвітній день охорони праці».

Фахівець  проінформував  учнів про історію  створення  Державної служби з питань праці, про основні завдання Управління Держпраці у Черкаській області, пріоритетні напрямки роботи  Державної служби з питань праці та Управління Держпраці у Черкаській області.

Особливо детально були роз’яснені  причини  виникнення нещасних випадків та професійних захворювань на виробництві та їх запобігання. Сергій Доденко відзначив, що основними причинами нещасних випадків є порушення трудової і виробничої дисципліни. Смертельні випадки, як правило, трапляються через організаційні причини: невиконання вимог інструкцій з охорони праці, порушення трудової та виробничої дисципліни. Рідше постраждалі отримують смертельні травми з технічних причин - в основному через незадовільний технічний стан об’єктів  або засобів виробництва.

Як приклад, були наведені  результати  спеціального розслідування нещасного випадку, що стався у лютому 2017 року  на ТОВ «Ватутінський завод будівельних матеріалів. Розглянуто обставини та причини настання нещасного випадку на підприємстві, заходи щодо усунення вказаних причин.

 Випускники задали  ряд запитань ,на які отримали кваліфіковані відповіді.

Вчитель географії ЗОШ № 5 Доденко Н.М.

Переглядів: 94 | Додав: Admin_sc_5 | Рейтинг: 0.0/0