Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Березень » 1 » З родини починається життя дитини
12:03
З родини починається життя дитини

«Без сім’ї немає щастя на землі», - твердить народне українське прислів’я. Напевно, кожен із нас усвідомлює, який глибокий зміст закладено в цьому простому, на перший погляд, вислові. Ми не уявляємо свого життя без рідних людей, які завжди готові зігріти нас теплом і ласкою, любов’ю, бажанням допомогти й розрадити. Яких би життєвих перипетій не зазнавала людина, які б перешкоди не долала, як би не страждала - завжди вона знаходить прихисток і розраду в сім’ї, де її підтримають, зрозуміють, пожаліють.

В затишному урочисто прикрашеному класі 17 лютого зібралася дружна родина 6 класу Ватутінської ЗОШ №5 разом з батьками, класним керівником Доденко Н.М. на свято «З родини починається життя дитини». Символом цього шкільного сімейного свята був запашний український коровай, який потім скоштували діти разом з батьками. Захід розпочався переглядом відеокліпу з піснею про батьків та відеопрезентації про життя класу «Все так починалося…». Для найдорожчих у житті людей діти читали вірші, висловлюючи свою вдячність, любов та повагу.

Незабутні враження та емоції у присутніх викликала Легенда про матір, яку розповіла класний керівник. З вуст учениці Гаркавенко В. лунала душевна Молитва за маму. Діалоги мами і доньки (Кошлак Т.В. та Кошлак Ю.) та мами і сина ( Коцар О.В. та Коцар Є.) схвилювали та розчулили всіх. Із захопленням батьки разом з дітьми та вчителем музичного мистецтва Коломієць І.І. співали відомі українські пісні «Зеленеє жито, зелене…», «Чорнобривці», «А, мій милий вареничків хоче…»,а також брали участь у різноманітних конкурсах «Найоригінальніша канапка», «Сімейний бюджет», «Пантоміма», «Виконай бажання», «Приший ґудзик», «Забий цвях».
Напередодні свята діти писали твори на тему: «За що ми любимо своїх батьків і чому хочемо бути схожими на них?», які показали , що всі діти дуже люблять своїх найрідніших людей та намагаються наслідувати їх. Найкращі фрази з творів класний керівник зачитала на святі.

Лейтмотивом святкового дійства були слова:

Шануймо батьків наших рідних,

Щоб потім не шкодувати

Допоки є батько й мати,

Старайтесь їм шану віддати.

Весеньова О.А.

Педагог-організатор Ватутінської ЗОШ№5

Переглядів: 120 | Додав: Admin_sc_5 | Рейтинг: 0.0/0