Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Грудень » 5 » Загальношкільні батьківські збори
15:20
Загальношкільні батьківські збори

4 грудня в актовій залі школи відбулися загальношкільні батьківські збори, на які були запрошені інспектор ювенальної провенції Звенигородського відділу поліції Рейдало Т.М., завідувач амбулаторії №1 ПСМ, лікар-педіатр Гуля Н.П..

Увазі батьків було запропоновано декілька питань для розгляду:

  1. Адміністративні правопорушення дітей та адміністративна відповідальність батьків.
  2. Значення профщеплення для здоров’я дітей.
  3. Що таке боулінг ? Шляхи його подолання.
  4. Насильство в сімї. Види, форми, наслідки.
  5. Що таке «спайс» , і як він убиває дітей.
  6. Різне

З цікавістю присутні вислухали виступ Рейдало Т.М. , яка розповіла про найпоширеніші правопорушення, які здійснюють підлітки, та доступно пояснила батькам про їхню відповідальність за скоєні їхніми дітьми вчинки.

Не менш важливою для батьків була інформація про щеплення, якою поділилася Гуля Н.П. Лікар-професіонал наголосила на тому, що в даних життєвих обставинах щеплення для дітей є вкрай необхідною умовою їхнього здоровя.

Психолог школи Кубявка О.В. наголосила на поширеному останнім часом у світі явищі серед підлітків булінгу – різного виду цькування та насильства. Її виступ супроводжувався переглядом відеофільму на зазначену тему.

Соціальний педагог школи Кононенко К.О. в своїй промові зупинився на питаннях насильства в сімї. Він детально розповів батькам про види, форми насилля, яке може проявлятися у сім’ях, та наголосив на наслідках та відповідальності за вчинені дії насильницького характеру.

Заступник директора з виховної роботи Бойко Л.В. розповіла про небезпеку вживання наркотичних засобів, зокрема, нового виду наркотиків – спайс та його дію на нервову систему і організм в цілому.

Із заключним словом на зборах виступив директор навчального закладу Круть В.П., який порадив батькам звертати більше уваги на навчання, поведінку та відвідування дітьми школи. А також прозвітував про те, що було зроблено в школі за спонсорські батьківські кошти.

Одноголосним рішенням збори постановили всю інформацію взяти до відома та поширювати її серед батьків учнів школи.

Переглядів: 78 | Додав: Admin_sc_5 | Рейтинг: 0.0/0