Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Грудень » 12 » «Жага до життя»
12:48
«Жага до життя»

Інвалідність – явище соціальне, уникнути якого не може жодне суспільство, і кожна держава відповідно до рівня свого розвитку, пріорітетів та можливостей формує соціальну та економіку політику щодо осіб з фізичними або розумовими вадами.

3 грудня 2019 року з нагоди Міжнародного дня інвалідів в актовій залі школи відбувся захід «Жага до життя» для учнів 9-11 класів, який підготувала та провела заступник директора з виховної роботи Бойко Л.В.

Ведучі навели приклади про неймовірні досягнення у багатьох видах спорту людей з обмеженими можливостями. Також учні переглянули два відео «Спортсмени інваліди» і «Великі люди з обмеженими можливостями».

  • мали змогу взяти участь у випробуваннях, де відчули всі складнощі, які долають люди з обмеженими можливостями щодня. Перше випробування : учневі потрібно із зав’язаними очима скласти будь-яку конструкцію з частинок ЛЕГО, а для учениці його ускладнили, щоб спробувала скласти конструкцію однією рукою. Друге випробування: потрібно пройти із зав’язаними очима між людьми, які постійно рухаються. Третє випробування: мовою жестів пояснити слова та словосполучення. Четверте випробування: читаючи по губах, потрібно здогадатися слово. П’яте випробування: потрібно із зав’язаними очима написати своє прізвище ,ім’я по батькові на листку паперу. Після кожного випробування учні розповідали, як складно їм було виконувати завдання.

У кінці заходу присутні висловлювали власні думки, що потрібно з повагою ставитися до людей з обмеженими потребами, бо вони потребують нашої підтримки, уваги та спілкування.

Категорія: Правовиховна робота | Переглядів: 94 | Додав: Admin_sc_5 | Рейтинг: 0.0/0