Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Березень » 13 » «Живий вінок Кобзареві»
15:35
«Живий вінок Кобзареві»

«Живий вінок Кобзареві»

  «І мене в сімї великій,   

                                                                    Сімї  вольній, новій

 Не забудьте помянути

   Незлим, тихим словом»

     Саме цими безсмертними словами 13 березня розпочався вже традиційний для нашої школи конкурс виконавців поезій Великого Кобзаря з нагоди 205-ої річниці від дня його народження. В урочистому заході, який підготували і провели вчителі-мовники Галущенко О.В. і Арутюнян Л.О., взяли участь учні 5-9 класів.

     Щиро, схвильовано, натхненно звучали відомі всім слова нашого великого земляка у святково прибраній актовій залі. Конкурсанти заздалегідь самостійно обрали поезії, які мали виконувати в цей день. «Мені тринадцятий минало», «Сон»(«На панщині пшеницю жала»), «Мені однаково», «Садок вишневий коло хати», уривки з поем «Княжна» та «Катерина», «Лілея», «За сонцем хмаронька пливе», «Заповіт» та інші твори Т.Г. Шевченка оживали у майстерному виконанні вихованців школи.

Нелегко було журі у складі Архипенко Т.І., заступника директора з навчально-виховної роботи, Бойко Л.В., заступника директора з виховної роботи, та Ковтун Н.І., учителя української мови й літератури, визначити переможців конкурсу. І місце виборола Гніденко Валерія, учениця 9 класу, ІІ місце зайняла Благовісна Кароліна, учениця 8 класу, ІІІ місце поділили учні 6 класу Байда Володимир і Медведь Станіслав. Всі призери отримали Грамоти, а Благовісна Кароліна здобула ще й приз глядацьких симпатій за чудове володіння поетичним словом.

     Щиро вітаємо переможців конкурсу та дякуємо організаторам за прекрасне свято поезії!

Переглядів: 59 | Додав: konni | Рейтинг: 0.0/0