Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Січень » 31 » Зустріч з учасником АТО
15:49
Зустріч з учасником АТО

Актуальною темою в нашій країні залишається тема миру. Живучи під мирним небом, у злагоді один з одним, ми маємо пам’ятати, що зараз у зоні АТО наші бійці зазнають втрат. Рідна земля за всю свою довгу історію пройшла війни та мир, поразки та перемоги, проте завжди пишалася вірними синами та доньками, які ціною власного життя боронили і боронять свій край та з надією дивляться у майбутнє.

Одним із напрямків національно-патріотичного виховання в нашій школі є зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни,воїнами афганцями ,а також з учасниками АТО.

29.01.2018р. в нашій школі відбулася зустріч з учасником антетерористичної операції Повхом Валерієм Івановичем,присвячена Дню памяті Героїв Крут .

Щирим і хвилюючим було спілкування учнів 9-А та 9-Б класів з воїном-землякком Валерієм Івановичем, проходив службу у добровольчому батальйоні .

Лунали розповіді про нелегкі будні, проведенні в зоні АТО, про біль і втрати своїх побратимів, про братерство і дружбу.

Зустріч промайнула дуже швидко. Учні подякували теплими словами та гучними оплесками Валерію Івановичу .

Такі зустрічі залишають у молодих душах віру у краще майбутнє України і нестримне бажання бути схожими на тих, хто зараз захищає суверенітет, свободу і цілісність нашої держави.

Категорія: Національно-патріотичне виховання | Переглядів: 54 | Додав: Admin_sc_5 | Рейтинг: 0.0/0