Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Серпень » 29 » Звітування директора Ватутінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 перед педагогічним колективом та громадськістю від 28.08.2018 р
13:29
Звітування директора Ватутінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 перед педагогічним колективом та громадськістю від 28.08.2018 р

П Р О Т О К О Л

Звітування директора Ватутінської загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступенів №5 перед педагогічним колективом та громадськістю

від 28.08.2018 р.

ПРИСУТНІ: 35 чол.

представники педагогічного колективу школи – 20 вчитель;

обслуговуючий персонал – 5 осіб,

батьки – 9 осіб,

представники відділу освіти – 1 особа.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1. Звітування керівника навчального закладу про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю щодо рівня організації навчально-виховного процесу в навчальному закладі, ужиті керівником заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази школи, залучення додаткових джерел фінансування та їх використання, залучення педагогічної та батьківської громадськості,співпрацю з громадськими організаціями у 2017 – 2018 навчальному році.

 

2.Виступи присутніх на зборах про діяльність директора школи Крутя В. П. щодо підвищення рівня організації навчально-виховного процесу та господарської діяльності у навчальному закладі.

 

3. Оцінювання діяльності керівника школи за результатами його звіту.

 

Вибори голови та секретаря зборів.

Пропозиції: головою зборів обрати вчителя географії Доденко Ніну Миколаївну, секретарем – учителя початкових класів Макаренко Аллу Павлівну.

Результат голосування: одноголосно.

Вибори форми голосування, голови та членів лічильної комісії зборів.

 

Пропозиція: обрати одну з форм голосування для оцінювання результатів діяльності керівника.

Результат голосування: більшістю голосів (24 особи) обрано відкриту форму голосування.

Пропозиція: головою лічильної комісії обрати вчителя математики Клапоушенко О. І., членами комісії – вчителя інформатики та трудового навчання Бондаренка К.М. та дієтсестру школи Хоренко Ж.В.

Результат голосування: одноголосно.

  • голову зборів Доденко Н.М., яка зазначила, що згідно з наказом Міністерства освіти і науки « Про затвердження Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно – технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю » від 23.03.2005 р. № 178, на виконання Національної доктрини розвитку освіти (п. 3) , наказу Міністерства освіти і науки від 28.01.2005 р. № 55 « Про запровадження звітування керівників дошкільних , загальноосвітніх та професійно – технічних навчальних закладів », Положення про загальноосвітній навчальний заклад керівник навчального закладу має щороку звітувати про свою діяльність перед членами педагогічного колективу, батьківського комітету та громадськістю з метою подальшого утвердження відкритої та демократичної державно – громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття й виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у навчальних закладах, що базується на принципах взаємодопомоги та позитивної мотивації.

 

  1. СЛУХАЛИ:

Директора школи Крутя В. П., який прозвітував про свою діяльність у 2017-2018 навчальному році, проаналізувавши роботу структурних підрозділів школи. Він поінформував про :

а) стан навчально-виховного процесу в навчальному закладі – участь учнів та вчителів у Всеукраїнських та міжнародних конкурсах, предметних олімпіадах та тижнях, інтернет-олімпіадах, семінарах і вебінарах, міській та обласній виставці ППД «Інноваційна освіта», спортивних змаганнях та патріотичних, літературних і мистецьких конкурсах;

б) стан виховної роботи у навчальному закладі та організацію різних форм позаурочної діяльності;

в) соціальний захист, збереження та зміцнення здоров’я учасників навчального процесу;

г) організацію літнього оздоровлення школярів у пришкільному таборі «Веселка» та міському військово - спортивному таборі «Джерело»;

д) залучення педагогічної та батьківської громадськості до управління діяльністю навчального закладу;

е) залучення додаткових джерел фінансування навчального закладу та їх раціональне використання;

є) завдання на 2018-2019 навчальний рік.

(Звіт додається)

  1. СЛУХАЛИ:

Заступника голови шкільного батьківського комітету Сподобаєву Н.М., яка дала власну оцінку діяльності керівника закладу, зупинившись на питаннях співпраці директора школи з батьківським комітетом.

 

  1. СЛУХАЛИ:

Заступника директора школи з виховної роботи Бойко Л.В., яка розповіла про значний вклад Крутя В.П. як директора навчального закладу в національно-патріотичне виховання учнів школи та висловила власну оцінку його діяльності як керівника.

Голова зборів Доденко Н.М. запропонувала лічильній комісії провести голосування оцінювання діяльності Крутя В.П. як керівника навчального закладу шляхом відкритого голосування та повідомила присутнім про його результати.

Результати відкритого голосування:

«Визнати роботу директора задовільною» - 35 голосів

«Визнати роботу директора незадовільною» - 0 голосів

 

УХВАЛИЛИ:

  1. Довести рішення загальних зборів до відома міського відділу освіти Ватутінської міської ради Черкаської області в п’ятиденний термін ( до 01.09.2018 р.)

 

 

Голова зборів: Н.М. Доденко

 

Секретар зборів: А.П. Макаренко

Переглядів: 11 | Додав: Admin_sc_5 | Рейтинг: 0.0/0